Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzèssel kapcsolatos De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzèssel kapcsolatos De csak kèrdezem mielőtt megszòlnàtok van olyan aki vàgyik rà?

Figyelt kérdés
Mikor jegyeztek el titeket? Mennyi idő? Közös vagy megegyezès? Gyerek előtt vagy utàn jegyeztek el? Vagy van olyan aki vàrja csak nem meri jelezni a pàrjànak?
2020. júl. 20. 23:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elnèzèst! Ùgy akartam ìrni hogy a pasitok magàtòl vagy közös megegyezès? Csak àt ìrta ez a bolond telefon!
2020. júl. 20. 23:07
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem volt és nem hiányzott. 7 éve együtt éltünk, amikor összeházasodtunk.
2020. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Három hónap után, közös megegyezés, gyerek előtt.
2020. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Igazából még nem történt meg, de már beszéltünk róla, így talán ez is hasznos lesz neked. 3 éve vagyunk együtt és ha rajta múlna, akár már most is eljegyezne, de teljesen megérti, hogy én még várni szeretnék vele. Nem azért, mert kevés lenne ez a 3 év, csak még fiatalnak érzem magam hozzá és biztosabbnak érezném kicsit később. De ezzel ő is egyetért, úgyhogy abszolút nem probléma, amúgy se sietünk sehova. Így persze nem lesz majd akkora meglepetés, de nem érdekel, nekem sokkal fontosabb, hogy erről is tudunk beszélni és együtt tervezni. A konkrét időpont kiválasztását meghagyom neki, mi csak abban maradtunk, hogy kb. 1-2 év múlva lenne ideális.
2020. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

1 év 3 hónap után.

Váratlanul ért, de boldog voltam. Én úgy éreztem, kicsit ráértünk volna még, nem is nagyon pedzegettem a témát emiatt. Bár menyasszony kislány korom óta szerettem volna lenni és ezt a párom is tudta.

Gyerek előtt, azóta sincs gyerekünk, nem állunk készen. Lehet, hogy sosem fogunk.

2020. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4 ha szabad kèrdeznem mennyi idős vagy?


#5 Lehet kèsőbb vàgysz majd rà csak, mèg nincs itt az ideje :)

2020. júl. 21. 00:22
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
9 hónap után kérte meg a kezem a férjem, akkor 19 voltam. Tudtuk, hogy mindketten erre vágyunk, de abszolút meglepetés volt. 1 éven belül házasodtunk össze, a gyerekek pár évvel később jöttek. Semmit sem csinálnék másképp. 😊
2020. júl. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Magától kérte meg a kezem, semmi csinnadratta, elviccelte az egészet, de sejthető egy pasin hogy mire készül.

Eleve abból hogy érzed hogy szerelmes, veled akar maradni.

Bár nem tudom, van olyan is aki szerelmes de nem akar kötöttséget. Mondjuk egy eljegyzés az még nem is az.

2020. júl. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Igen èn is sok ilyet làttam ès hallottam hogy a pasi nagyon szerette a baràtnőjèt együtt voltak 7 èvig de, a pasi arra nem volt kèpes hogy vegyen egy rohadt gyűrűt. Mindig mondogatta a lànynak hogy, majd ő tudja meg ezt neki kell csinàlnia meg ő szèpen akarja.. Hàt èn ezt nem tudom..
2020. júl. 21. 08:29
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
2éve voltunk együtt már, mikor egyszer párom egy spontán hazafele úton megkérdezte, mit szólnék hozzá, ha megkérné a kezemet. Én onnantól kezdve mindig vártam a pillanatját. Sosem hoztam fel, nem utaltam rá, de nagyon szerettem volna. 3éve voltunk együtt, mikor megszületett a fiunk. Aztán kb 5hós lehetett, mikor párom hazajött, hogy valamit meg kell beszélnünk. Van egy meglepetése. Foglalt időpontot az esküvőnkre. Letérdelt elém, rá 3hétre pedig elvett feleségül. Én 26 ő pedig 29 volt akkor :)
2020. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!