Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen volt az eljegyzèsetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eljegyzèsetek megbeszèltètek vagy meglepetès volt vagy mèg vàrtok rà?

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglepetés volt, az egyiknél majdnem elájultam, mert előtte pár órával azt hittem, hogy sosem látom többet az exemet:D
2020. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na az jò :) gratulàlok
2020. júl. 9. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Még várok rá, de gondolom is-is lesz. Szoktunk beszélni az eljegyzésről, tudjuk hogy mindketten akarjuk, de házasodni egyéb körülmények miatt úgysem tudnánk még pár évig. Így tudom, hogy a párom tervezi megkérni a kezem, de nem tudok egyéb konkrétumot, mint említettem nem is sürgős a dolog.
2020. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 Rég volt, tán igaz sem volt.
2020. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 ès miòta vagytok együtt?

4# ezt hogy èrted? Nem is akartad? Vagy nem vàrtad volna mint meglepetès?

2020. júl. 9. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Sehogyan
2020. júl. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Még a kapcsolatunk elején elmondtam neki, hogy ha komolyra fordul a dolog, semmiképp nem szeretnék ilyen meglepi lánykérést (már voltam férjnél, és nem volt jó). Szeretném inkább megbeszélni, mert a házasság komoly dolog és két ember közös döntése. Így is lett. Megbeszéltük, hogy az eljegyzésünknek az fog számítani, ha pozitív lesz a terhességi teszt. Így is lett :)
2020. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5 Nem is gondolkodtam eljegyzésben,lévén eszembe sem jutott, hogy el akar venni-nem volt téma, nem számítottam rá abszolút.


4-es voltam.

2020. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Beszéltünk róla korábban, hogy a jövőben összeházasodnánk, de maga az eljegyzés meglepetés volt. A névnapomon jött haza egy csokor rózsával és egy kis dobozzal, nem gondoltam semmi másra, mint egy névnapi köszöntés, akkor is szoktam virágot meg ajándékot kapni, gondoltam, most ékszert fogok kapni. Aztán mondott valamit, amire nem emlékszem, azt hiszem, sokkot kaptam és csak néztem ostobán. Arra eszméltem, hogy kérdezi, hogy akkor mi a válasz, igen? Mert nem mondtam semmit. Elég hülyén jött ki. Nem így képzeltem volna a magam részéről, nem tudom, miért kukultam meg. Nem számítottam rá, pedig 2 éve együtt éltünk tudtuk, hogy össze akarunk házasodni egyszer. Mindegy, ez ilyen kicsit béna volt tőlem. Azóta eltelt 8 év.
2020. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Még nem volt, de kértem a páromat, hogy lehetőleg ne készüljön meglepetéssel, hanem csak tűzzük ki az esküvőt, ha már mindketten úgy érezzük.
2020. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!