Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzèssel kapcsolatos De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzèssel kapcsolatos De csak kèrdezem mielőtt megszòlnàtok van olyan aki vàgyik rà?

Figyelt kérdés
Mikor jegyeztek el titeket? Mennyi idő? Közös vagy megegyezès? Gyerek előtt vagy utàn jegyeztek el? Vagy van olyan aki vàrja csak nem meri jelezni a pàrjànak?
2020. júl. 20. 23:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%

Mi már beszéltük róla, tudom, hogy meg is van a gyűrű, de mivel nem akarok nagy felhajtást az esküvőre, kijelentettem, hogy az eljegyzés az legyen olyan romantikus, hogy a bugyi is leessen rólam örömömben. Szóval csak az alkalmat keresi, aminek a karantén kissé betett. De nem parázom túl, már úgyis kijelentettük, hogy együtt akarjuk leélni az életünket, ezen egy gyűrű nem oszt, nem szoroz.

4 és fél éve vagyunk együtt, másfél éve együtt is élünk. Gyerek nincs, egy ideig nem is lesz még.

2020. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#10 Ez igazàny gyönyörű lehetett 🤗
2020. júl. 21. 09:11
 13/19 anonim ***** válasza:
25%
Gyerek előtt és után is sokszor felhozta hogy eljegyezne és elvenne, én ezt mindig elutasitottam talán bunkó módon. Előtte is voltam már eljegyezve de abszolút nem voltam házasság párti. Majd egyszer kattant bennem valami és elmondtam neki hogy meggondoltam, majd ha eljön az idő, nem utasítom vissza. Lassan 1 éve vagyunk házasok 🙂
2020. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Vágyok rá, jeleztem is neki, hogy házasságban tudom csak elképzelni a jövőt. Kértem, hogy ha nem egyezik a jövőképünk, akkor legyen őszinte, és ne raboljuk tovább egymás idejét. Lassan 7 éve hiteget, hogy majd egyszer házasok leszünk, csak "még nem állunk rá készen".
2020. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14 vagy csak a pàrod nem àll rà kèszen.

Sajnos sok olyan fèrfi van aki hitegeti a baràtnőjüket.

Ez nàluk lejàrt duma mint Pl:

-Majd.

-Majd èn tudom.

-Mèg nincs itt az ideje.

-Előbb csalàdot alapìtsunk.

-Meg stb.stb.

S mi nők csak "vàrjunk" addig ameddig bele unjuk magunkat!utànna màr, a dolog sem èrdemes. Fiatal èletünket eltöltjük a nagy "vàrakozàssal" utànna meg marad a nagy semmi..

2020. júl. 21. 14:44
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ő nem áll rá készen. Nem pedig "mi". Vagy csak egyszerűen nem akarja, csak hiteget. Kedvenc kifogása: fél eljegyezni, mert nem jövök ki az anyjával (nincs ember a világon, aki kijönne azzal a nővel :D).
2020. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16# Csak tudod, egyet nem èrtek! Mi köze lenne az anyjànak a TI boldogsàgotokhoz? 😂Ez annyira terelő hogy borzalom..Rengeteg fèrfi van aki, elvenne felesègül egy nőt! Csak azok nagyon elbùjtak.. fèlnek a csalódàstòl 🤣.. De a TI èletetek nem az ő anyjàra tartozik.. Ő csak egy anya ès ha nem fogad el, az az ő, problèmàja.Nem tudom mièrt f.osik a baràtod! Màr ne is haragudj.. 😕 Ha szeret meg jòl el vagytok simàn bele fèrne a hàzassàg tèma.. De az is lehet hogy, idővel elfogadna az anyja.. Ha meg nem, ajànlom viràg magot vegyèl neki az majd, lefoglalja 😁😁
2020. júl. 21. 16:45
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

3 év, előtte beszélgettünk róla, de ő tette meg a lépést.

Gyerek meg nem lesz, szerintem anélkül is lehet jó egy házasság, sőt.

2020. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Na de jò neked! 😊
2020. júl. 21. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!