Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak, honnan tudtátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, honnan tudtátok, hogy az a bizonyos nő az igazi és vele akartok lenni, őt akarjátok feleségeteknek?

Figyelt kérdés

Ahány ház annyi szokás.

Van, akik fél év alatt házasodnak össze, van akik 10 év alazz, van akik gyerek előtt van akik gyerek után.



Mostanában elkezdtem gondolkozni azon, hogy kihez érdemes hozzámenni. Filmek, valóság, interneten lánykérős videók, oylan videók ahol a férfi sír.


Ez a valóság? Amikor egy férfi raszanja magát így érez? És minden klappol mindig nagy aboldogság?


Vagy mindenhol vannak kisebb és nagyobb viták is, de mégis szeretik egymást.


Arra lennék kíváncsi, hogy a férfiak mit éreznek amikor arra a döntésre jutnak, hogy elveszik párjukat.


Azt hogy úristen o életem szerelme és csak vele tudom elkepzelni.


Vagy esetleg úgy vannak vele hogy szeretik, vannak vitak, de elfogadjak egymást így hát vágjanak bele.


Csak felhőtlen kapcsolat alapozhatja meg a lanykerest?



2020. aug. 30. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek nagyon savanyú a szőlő ha képes lepontozni a 8-as választ. Gratula.
2020. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy a jó kapcsolatban nem a vita, szex, kaland stb. mennyisége, hanem a minősége számít. (Pl.: Hiába van napi 5 kulturált vita, ha tanulsággal zárjátok és az épít, ha más csak heti 1x ugrik egymásnak, de tányér törik meg gyűlölköznek, ordibálnak.)

Az én értékrendemben, ha képes vagy valakivel szinkronban, egyetértésben, építően és persze boldogan élni, akkor jött el a házasodás pillanata.

Szerintem mindenki számára több potenciális kapcsolat is van az életében, ahol lehet szerelmes, de önmagában ezt kevésnek gondolom.

2020. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
No vagyok szoval igazan nem tudok ferfiak helyett beszelni es nem is akarom, de en eddig azt lattam, hogy a ferfiak nem akkor akarnak hazasodni ha talalnak valaki kulonlegeset hanem azzal akivel eppen vannak, mikor igenyt kezdenek erezni a hazassagra, csaladalapitasra. A batyamnak is ez a velemenye, csak azert merem egyaltalan leirni mert egy pasi mar megerositette😁 de persze ez csak egy velemeny :)
2021. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!