Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő leszervezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő leszervezni egy eljegyzést?

Figyelt kérdés

Egyszer kérdeztem a barátnőmet,hogy minek örülne,jó hosszú listát kaptam.


Tavasszal vagy nyáron szeretné

Ne hidegben ne ősszel télen..

Ne ünnepnapon, ne tömegben

Ne étteremben vacsora közben vagy ételbe rejtve

Ne családi eseményen szülinap, Valentin...

Ne külföldi nyaralás során...


Valami szép helyen ,de számára egy kilátó, tó unalmas

Legyen fotós

Kedvenc dolgai, ételei


Mondott példát is,hogy pl számára a lakás nem különleges,de mivel szereti a kutyákat "kibérelni" 1.órara kiskutyákat oda hozzatni rengeteg virágot, kedvec olasz kajáját, feldíszíteni a házat így már igen ..


Egy hétköznapi dologba belecsempészni azt ami számára különlegessé teszi,de kérte, hogy azért legyek kreatív és a példát hogy itthoni ötletét ne ne valósítsam meg, induljak ki a példából.


Mégis hol kéne mikor, egyáltalán ha találok helyszínt akkor ki tudná oda hozzni azt a rengeteg dolgot.


Olvastam és hallottam is haveri körből, hogy a nők rohadtul csalódottak voltak az eljegyzést illetően. Én szeretnék rá készülni,hogy lássa mennyire fontos



Gondoltam olyanra is hogy a kertben felállítok házi mozi szerűt oda rendelem a kedvenc kajáját, de fontos hogy legyen egy kiskutyus is benne a történetben és itt agyalok éjjel 4 kor hogy hogyan


Feladta a leckét rendesen,de megérdemli


Ötletekre van szükségem .

Egyáltalán ki lenne az aki koltson tudna adni egy kis corgit 1 órára..ha felhívok vkit telefonon ki fognak röhögni



ápr. 30. 04:20
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Virágot venni 2 perc

Megrendelni kaját 30 perc

Pár apró dolog amit szeret ezt konkrétan össze rakom 1 óra alatt


Itt a kutya lesz kihívás

ápr. 30. 04:21
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Puccos körítés, nem mondom.

Az, aki voltaképpen megkéri a kezét, hol van ebben a történetben?

ápr. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Ebben mi a puccos?


Nem Dubaiban kell kiugorjak egy repülőből miközben hangosan mikrofonba megkérem a kezét xD


Éppkéz reális keretek között lévő szép de különlegesre vágyik

Kedvenc dolgai virág olasz kajába mi a puccos ?

ápr. 30. 04:30
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok filmet nézett. :D Nyilván minden lánynak vannak ilyen álmai. Sok sikert a megvalósításhoz. De ne görcsölj rá. Ha nem jön össze akkor van ilyen…Nálunk úgy volt, hogy újévi koccintás előtt elrejtette a jegygyűrűmet a pezsgőmbe. Nem tudom màr hogy rejtette el, és hogy nem vettem észre de ügyes volt. Mikor a kezembe vettem a poharat rám szólt, hogy jaj óvatosan igyak… Én úgy megijedtem elejtettem a poharat abból meg kipattogott a gyűrűm. A meglepettségtől elkezdtünk nevetni. Aztán felvette , én igent mondtam és az ujjamra húzta. Aztán mondta, hogy nem így tervezte. De nekem ez tökéletes volt. Legalább nem felejtjük el soha. 😃
ápr. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Itt tuti te vagy a barátnő, csak kíváncsi vagy a pasid mit szólna egy ilyen kiselőadáshoz. Hát én kiröhögnélek, az tuti. Túl sok filmet néztél😁

Egy eljegyzéshez minek ekkora felhajtás? Nem esküvő, csak eljegyzés.

ápr. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#5 .én segítséget kértem mert nekem is fontos és nehezen boldogok
ápr. 30. 05:09
 7/33 A kérdező kommentje:
#4 ezer meg egy ilyen poharas sztorit hallani,de örülök nektek 😁
ápr. 30. 05:10
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Kiskutyát "bérelni"? Épeszű gazda vagy tenyésztő nem ad oda kiskutyát bérbe (pláne felügyelet nélkül), hogy 1 órácskát biodíszlet legyen. Az egy élőlény, ami vagy elbújik az új helyen vagy végig rendetlenkedi ha nagyon kölyök, esetleg nyüszít, mert ismeretlen helyre beteszik. Ha nagyon nagyon ragaszkodsz a kutyához max olyat fogsz találni, aki a gazdával megy és ha nagyon oktatott kutya akkor odaviszi a gyűrűt, de kibérelni senki sem ad, nem autó.

Mozi, kaja, virág pont elég.

ápr. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Már ez is gáz, hogy előre kiköti mi hogy legyen. Hol a meglepetés? Hol a leendő vőlegény elképzelése? Ez 2 emberről kell szóljon és ha már elvárások vannak, akkor meg lehet b..ni az egészet. Ha igazán szeretné a srácot, örülne hogy megkéri. Bárhol, bármikor. Itt meg azért kell az egész cirkusz, hogy legyen mivel villogni, felvágni mások előtt.
ápr. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami vicc?

Fotós? Te műsort akarsz? Menjetek színházba.


Egyszer voltam egy pár eljegyzésén, ami szó szerint olyan volt, mint egy lakodalom. 2 év után mondjuk el is váltak.

ápr. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!