Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kétszer hitette el velem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer hitette el velem hogy meg akarja kérni a kezem, mind a két alkalom után az volt a válasz: "Csak azt akartam hogy örülj. " Vélemények? Többi lent.

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a párommal és mind a ketten 19 évesek vagyunk.

A történet akkor kezdődött mikor kb. 3 hónapos volt a kapcsolatunk: ekkor kérdezte meg először hogy hozzámennék-e feleségül, ha majd egyszer megkérdezi. Én érdekesen néztem rá (hiszen 3hónap nem a világ) de mondtam hogy persze, igen.

A téma egyre jobban kezdett érdekelni engem is, hiszen gondoltam nem viccből kérdezget ilyeneket... Aztán további 2 alkalommal elhitette velem hogy nemsokára megkéri a kezem, majd mikor sor került volna gyűrűvásárlásra mindig furcsán kezdett viselkedni és ekkor derült ki mégse akarja: mondván hogy még van időnk és csak azt akarta hogy örüljek neki. Marhára örültem.

A furcsa az hogy nem én mondtam hogy kérje meg a kezem, és mikor magyarázatot kértem erre a furcsa és szerintem gusztustalan, megalázó dologra csak ennyit hajtogatott: mit szólnának mások?meg még milyen fiatalok vagyunk. Kit érdekel egy másfél éves kapcsolatban hogy mit szólnának mások??? Mellesleg nem 14évesek vagyunk már..

Hát kérem ezt magyarázza meg nekem valaki. Fiúk és lányok egyaránt kiváncsi vagyok a véleményetekre!


2010. aug. 6. 20:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
A fiú még nagyon gyerek, nem akarja elkötelezni magát, de biztos szeret Téged, mert azt szerette volna, hogy örülj. Szerintem várjatok még vele, mert 19 évesen még sok minden történik veletek, hiszen előttetek az egész élet és még a személyiségetek sem fejlődött ki teljesen. 22L
2010. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

Légy ironikus! Akkor te is "poénkodj"! Majd rá jön, hogy milyen ha az embert szívatják":

1.Hitesd el vele, hogy terhes vagy. Persze utána derüljön is ki hogy mégsem (folyt lent)

2. Hitesd el vele, hogy AIDS-es vagy, amiről szintén derüljön ki, hogy mégsem!(folyt lent)

3. Hitesd el hogy van pasid, és őt ott akarod hagyni, aztán arról is derüljön ki, hogy mégsem...(folyt lent)


Aztán mondd neki, hogy csak azt akartad, hogy örüljön annak, hogy nem vagy terhes / nem vagy AIDS-es / nem akarod dobni...Majd leesik neki, hogy ez nem vicces... ha meg akkor sem veszi a lapot, akkor fakadj ki, hogy ha újra megkérdezi majd, lehet nem veszed komolyan...


XDDDDD

28N

2010. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Előző, elég érdekes játékokat szoktatok játszani a pároddal.
2010. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Hiteget majd pofára ejt?

Elsőre neki ugorna de aztán megilyed s valamit mondania is kell ne érezd magad rosszúl. persze ez nm segít neked.

Legközelebb ha megint elkezdi mond meg ne csináljon ilyet s ne mondogasson semmit ha nem gondolja komolyan.

2010. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
21:00 igazad van. én várok vele, ez az egész nem rajtam múlt. Ha nem lengette volna az orrom előtt a karikagyűrűt lehet nem esett volna ilyen rosszul... Persze ráérünk még ezt én is tudom, csak úgy, hogy ha már megigérte nem is egyszer egész más a dolog. Lassan odáig jutok hogy sírva fakadok ha meglátok egy eljegyzést vagy egy esküvőt a tvbe/életbe/vagy akárhol...
2010. aug. 6. 21:14
 6/25 A kérdező kommentje:

Kedves 21:09-es.

Nem irigylem a párod, biztos kordában tartod a hülyeségeit:D De mégis hasznos a válaszod, fontolóra veszem!:D még talán jól is elsülhet..

2010. aug. 6. 21:15
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

hiteget, gyerekes, nem vesz komolyan, hiába próbálkozol.

Keress minél előbb magadnak mást, zárd rövidre ezt a kapcsolatot mert nem lesz jövedelmező, csak az idődet vesztegeted. Komolytalan. ilyenekkel nem szoktak viccelődni, meg azt mondani, hogy azt akartam, hogy örülj...

28/N

2010. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
21:11-es. Igen én is így érzem hogy akarja de valamiért megijed. Nem lehet hogy a szüleitől fél hogy mit szólnak hozzá? eléggé úgy lett nevelve hogy korhoz kötött az eljegyzés, összeköltözés, házasság és gyerekek. És mindezek tetejében még a haverok hozzáállásától is fél..
2010. aug. 6. 21:16
 9/25 anonim ***** válasza:
59%

21.10-es

Nézd, a volt pasim is hasonlóan szakított velem, csak ő azt mondta:

" jó akkor most szakítsunk", aztán röhögve(!) közölte, hogy mégse, majd ezt még egyszer "eljátszotta", én közben meg 2x megzuhantam... majd rá egy héttel ismét elém állt de akkor már röhögve (!) közölte, majd elment... rá 5 percre a koliban az új csajával láttam! (szerinted???? Én meg azt gondoltam: MI VAN??? )


Nekem az ilyen pasikról ez a véleményem: meg kell szívatni őket, hogy tudják, hol a helyük. Én akkor hallgattam, nem mondtam, hogy nézd ez nekem tök sz@rul esett, hanem egyből azt kérdeztem: miért gondolod? ...szóval rühellem az ilyen tesze -tosza - tesztelgetős - ígérgetős -hitegetős - f@szikat...


(persze gondolom vannak kivételek, de azért már ne hitegessük egymást...)

2010. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

kedves 21:15-ös!

fiatal vagyok én is és a kapcsolatom is eldönteni hogy jövedelmező vagy sem. Igérgeti nekem hogy majd ekkor és ekkor akarja ezt meg azt, tehát vannak konkrét tervei (2 ilyen hitegetés és veszekedés után) csak nem tudom hogy elhiggyem-e hogy tényleg megteszi-e hogy megkéri a kezem x évesen?

2010. aug. 6. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!