Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem vagyok valami házias, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok valami házias, a párom emiatt nem akar elvenni. Vélemények?

Figyelt kérdés

Szerinte a nő dolga hogy kiszolgálja a férjét, mosson főzzön takaritson.

Én pedig nem értek egyet vele, szerintem a mai világban munkamegosztás elve szerint kellene müködjenek a dolgok. Egy nő ugyanugy lehúz a munkahelyén 8 órát, sőt sokszor többet és még hétvégente is nehogymár ránk várjon otthon is minden. A pasi is segitsen be, osszuk meg a feladatokat. Ezen jól össze is vesztünk mig nem kijelentette, hogy igy nem fog elvenni!


2010. okt. 11. 15:15
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
87%
Na, neki is csak rabszolga kellene nem feleség ...
2010. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne menj hozzá. Ez később nagyon alááshatja a kapcsolatotokat.
2010. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
39%
Igazad is van meg nem is.Mert nem csak a nő dolga hogy elvégezze a házimunkát, de alapjában mégis.Főzni , mosni, takarítani sajnos a nőnek "kell".A férfi meg csak besegít.De!Én személy szerint azt viszont elvárom a páromtól, hogy ha már én ezeket megcsinálom akkor tartsa tiszteletben.Ne koszoljon, pakoljon el maga után meg ilyenek.
2010. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
95%

Ha így gondolja, a büdös életben nem fogja elismerni, hogy neked van igazad. Igazából jobb is, ha ez még most derül ki, ha már most családalapításon töröd a fejed, ez a kapcsolat nem neked való. Létezik olyan pasi is (bár viszonylag kevés, de egyre több) aki úgy gondolja, ahogy te, "csak" meg kell találni.

Ha a mostani párod így nem akar elvenni, te meg másképp nem akarsz a felesége lenni, akkor ezt kár tovább ragozni. A házi munkában nem a pasi SEGÍT. Az egyenlően vállalt főmunkaidő mellett egy családnak van számos KÖZÖS DOLGA, amit megosztva kell elvégezni. Én még azon is ki tudok akadni, amikor valaki azt mondja, jaj de rendes, mennyit segít a feleségének... Mintha minden a nő dolga lenne otthon és hanyatt kellene esni attól, ha egy picikét besegít a másik. Ez így nem fair.

Azt még hozzátenném, hogy nehogy azt gondold, hogy később megváltozik, csak legyetek túl az esküvőn, mert később ez inkább durvulni szokott. Ha most így gondolja, akkor jobb, ha ő is keres inkább magának egy házitündért, akinek megfelel ez a felállás.

2010. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim válasza:
83%
Az a véleményem, hogy az ilyen módon gondolkodó pasas nem érdemli meg, hogy felesége legyen. Úgyhogy szerintem örülj neki, hogy nem akar elvenni, így nem a Te életedet fogja megkeseríteni.
2010. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
82%
Tarts ki az elveid mellett! Sajnos anyám is ezen az elven él, hogy a nő dolga a házimunka, éjjel nappal zsémbeskedik miatta. Ha itthon vagyok pl. kimosok neki, tehát segítek, ha tudok, de fiútesóm és apám is benyögte, hogy a férfi nem takarít, így azt is anyám csinálja. Mérgelődik, stb, de attól függetlenül úgy gondolja, hogy az ő meg én dolgom a házimunka. Tuti nem fogok eszerint élni, akkor nem lesz férjem, de én nem fogom a hétköznapjaimat munkával a hétvégéimet takarítással és az életemet idegeskedéssel leélni. Te csinálod jól. (nem azt mondom ezzel, hogy ne főzz neki pl., ha azt nem tud)
2010. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
23%
Valahol igaza van...
2010. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
55%

Az én felfogásomban ez úgy működik, hogy enyém a háztartás, főzök, mosok takarítok, stb. Ha nincs időm valamire, akkor jön és segít a párom. Egy lakás melegségét a nő adja, amibe bele tartozik a meleg étel, s a tisztaság, a férfi adja a biztonságot.

Ha nincs időm, munka, sport, tanulás, akkor persze szó nélkül besegít, de olyan még nem volt (remélem nem is lesz), hogy szóljon valamiért. Pl zsíros a konyha, poros a szekrény. De én ebben érzem jól magam.

Próbáld meg megkeresni a számodra legjobb megoldást, azt, amiben jól érzed magad.

2010. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
57%

Na! Kifogtál egy olyan semmirekellő faszit, akinek egy rabszolga kell és valójában nem is szeret.

Örülj neki hogy ennyire őszinte, mert így legalább tudod, hogy EZT A FASZIT DOBNOD KELL!!!!

Sok faszi csak sunyizik, és "használja és jár a nővel" , aztán miután megunja kidobja...ilyenek is vannak.


Sajnos ez a faszi téged nem szeret. Soha nem is fog. Ha elhagyod nem fog érted siránkozni, hanem keres egy jó kis házicselédet akit kitud majd használni....



Te miért nem kérdezted, hogy csak akkor leszünk együtt, ha rámiratsz egy házat és egy autót? Különben nem..... sorry....


Undorító aljas kihasználós fax.

2010. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyenhez nem is kell hozzá menni mert nem feleséget társat keres,hanem háztartási gépet...Ő meg élné világát melletted szertőkkel, tapasztalat.
2010. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!