Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kétszer hitette el velem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer hitette el velem hogy meg akarja kérni a kezem, mind a két alkalom után az volt a válasz: "Csak azt akartam hogy örülj. " Vélemények? Többi lent.

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a párommal és mind a ketten 19 évesek vagyunk.

A történet akkor kezdődött mikor kb. 3 hónapos volt a kapcsolatunk: ekkor kérdezte meg először hogy hozzámennék-e feleségül, ha majd egyszer megkérdezi. Én érdekesen néztem rá (hiszen 3hónap nem a világ) de mondtam hogy persze, igen.

A téma egyre jobban kezdett érdekelni engem is, hiszen gondoltam nem viccből kérdezget ilyeneket... Aztán további 2 alkalommal elhitette velem hogy nemsokára megkéri a kezem, majd mikor sor került volna gyűrűvásárlásra mindig furcsán kezdett viselkedni és ekkor derült ki mégse akarja: mondván hogy még van időnk és csak azt akarta hogy örüljek neki. Marhára örültem.

A furcsa az hogy nem én mondtam hogy kérje meg a kezem, és mikor magyarázatot kértem erre a furcsa és szerintem gusztustalan, megalázó dologra csak ennyit hajtogatott: mit szólnának mások?meg még milyen fiatalok vagyunk. Kit érdekel egy másfél éves kapcsolatban hogy mit szólnának mások??? Mellesleg nem 14évesek vagyunk már..

Hát kérem ezt magyarázza meg nekem valaki. Fiúk és lányok egyaránt kiváncsi vagyok a véleményetekre!


2010. aug. 6. 20:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát a szex megvonás tuti bejön. Én most duzzogok mert nem kaptam! :S a lusta nemjóját neki
2010. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

19 éves fiú,még gyerek!A fiúk később érnek.Lehet,hogy eljátszott a gondolattal,hogy milyen lenne és veled el is tudná képzelni.Mikor látta,hogy felcsillan a szemed és ezzel örömet tud okozni,akkor még jobban ütötte a vasat,hogy na ezzel fel tud dobni téged.Aztán eljött az igazság pillanata,a gyűrűvásárlás és egyszerűen besz@rt!Ez már nem elméleti síkon mozgott,ez már a húsvér valóság volt,kézzelfogható tárggyal!

Most persze jönnek a kifogások,hogy mit fognak szólni a többiek,de nem ez itt a legnagyobb baj!Hanem az,hogy eddig szájhős volt,mert úgy gondolta ez már felnőtt dolog,ha van az embernek komoly barátnője,akkor már azt is megteheti,hogy megkéri a kezét.De a valóság ijesztő és átment újra kisfiúba,aki fél.

Mondd meg neki,hogy erről a témáról csak akkor akarsz hallani legközelebb,ha eléd is térdel,kinyitja a gyűrűs dobozt és valóban,szilárd az elhatározása,hogy feleségül akar venni.

Addig ne álmodozzon és hülyítsen!

2010. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
22:46-os sajnálom:S remélem minnél hamarabb kapsz te is egy szép gyűrűt:))
2010. aug. 7. 08:44
 24/25 A kérdező kommentje:

23:33-as! igen igazad van,és lehet tényleg nem szivatásból csinálta, csak látta hogy örülnék neki és örömet akart okozni, csak mikor tenni kellett volna valamit megijedt...

dehát mindegy, időnk mint a tenger, hátha egyszer érez majd magában annyit hogy tényleg letérdeljen:)

2010. aug. 7. 08:46
 25/25 anonim ***** válasza:

És ő is olyan nagyon beleélte magát a gyűrűkeresésbe stb. vagy csak úgy mellékesen megkérdezte, hogy majd egyszercsak hozzá fogsz-e menni, ha megkér, te meg beindultál?

Mert akkor lehet fosott megmondani, hogy ő azért még nem most gondolta, ez egy költői kérdés volt, te meg már így készüldősz. Mert amúgy egy rakás idealista fiatal kapcsolatában elhangzik ez a kérdés, mikor eszükben sincs.

2010. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!