Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek van esély az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély az eljegyzésre?

Figyelt kérdés

2,5 éve ismerjük egymást, októberbe lesz 2 éve, hogy járunk. Nagyon jól megvagyunk, már 10 hónap után volt h megnézegettük az eljegyzési gyűrűket, mondtam hogy micsoda drágák, erre ő: nem ám elveszi a kedved a házasságtól:) Mostanában mondja, hogy reméli majd lesz babánk (pár év múlva), meg hogy én leszek a gyerekei anyja. Tudja, hogy esküvő előtt nem szeretnék babát.

Közbe meg mondja, hogy ő legszívesebben esküvő előtt 1 héttel tartana eljegyzést.


Vélemények?


2010. aug. 8. 15:38
 1/4 A kérdező kommentje:
24F és 22L
2010. aug. 8. 15:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van rá esély hogy megkéri a kezedet, bár kétlem, hogy 1 hét elég volna az esküvő intézésére.


26/L

2010. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti a hosszú jegyességet, lehet akkor fog csak eljegyezni, ha már megfelelő körülményeket tud neked biztosítani, és lassan el is kezditek szervezni az esküvőt. Szerintem is ennek van több értelme. Ha komoly a kapcsolat, és szeretitek egymást őszintén, előbb-utóbb meglesz az eljegyzés és esküvő. Neked miért olyan fontos most az eljegyzés?
2010. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem kéri meg a kezedet utalj ár vagy kérd meg te furcsa de ha szeret ugyís megkéri

ha nagy esküvöt szeretnél akkor semmi kép nincs minimum 1hnap de ha kisebbet 1hét bövem elég rá

2010. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!