Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Amikor a párod megkérte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a párod megkérte a kezed, abban a pillanatban ránéztetek a gyűrűre, hogy milyent kaptok, vagy abban a pillanatban egyáltalán nem érdekelt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 17:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Én egyáltalán nem kaptam gyűrűt, mert ismer a párom és tudja, hogy nem akartam volna formalitásból sem. Na ennyit számított.
2020. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Először a nyakába ugrottam, utána néztem meg a gyűrűt.
2020. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igent mondtam, örömködtünk egy sort és utána néztem meg tüzetesebben.
2020. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Hogyhogy milyet kaptam? Igen, megnéztem egyébként, miután kiörültem magam. Fehér arany(gondolom, nem ezüst?) valami fehér kővel. Ha cuminyalókát húz az ujjamra, akkor is ugyanez lett volna a reakció.


Gondolom ez a kérdés is arra megy ki, hogy jaj, megnézik, hogy gyémánt-e a kő benne... Bmeg, nem láttam még embert, aki nem ékszerész és tudta volna ránézésre, hogy milyen a kő egy qrva gyűrűben.

2020. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem, hogy tüzetesen, meg milyen a kő benne :)

Hanem úgy a stilusát, formáját stb. hogy első látásra tetszik-e. (Nyilván nem úgy értem, ettől függene az igen)

2020. nov. 4. 18:54
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Együtt vettük meg, szal nem volt kiábrándító. 😊
2020. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Sőt, az eljegyzés dátumát is közösen beszéltük meg, egy szombat nyári este volt, kis családi vacsival (mini esküvő), de az meglepi volt, ahogy a férjem édesapám beleeegyezését kérte, sosem fogom elfelejteni..és ahogy virágcsokot hozott anyukámnak. Ezeket nem beszéltük meg,de tudta mi egy igazi férfi dolga. Azóta is tud meglepetést hozni, pedig ez nem mostanában volt..

6-os voltam.

2020. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
Mielőtt félreértés lenne az együtt vettük megből: az össze spórolt pénzét feláldozta, az akkori fizetése 6-szorosába került... De azóta is ilyen, ha autót szeretnék megveszi, ha új bútor megveszi, ha új akármi mindegy, magának nem vesz inkább, de amit kérek én vagy a gyerekek, mindig meg lesz. Igazi Férfi.
2020. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor másnap néztem meg rendesen. Ha egy fűszálat teker az ujjamra, akkor is a világ legboldogabb nője lettem volna. 😊
2020. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

8-as: ott helyben csaptam volna agyon az uramat, ha a fizetése hatszorosáért vett volna meg egy szaros gyűrűt. Hozzá nem mennék egy pénzszóró emberhez.

Te mivel járulsz hozzá a kívánságlistádhoz? Vagy csak csettintesz és ott az új autó? A férjed meg inkább magától vonja meg amit ő szeretne és te ezt még helyesled is?

2020. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!