Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok ti voltatok már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti voltatok már úgy hogy a pasival az első pillanatban eljegyeztetnétek magatok?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az első találkozásunk és már most azt kérdezi hogy "Kapok gyűrűt?" Oda vissza megvan minden köztünk és már most eljegyzést akarna.Sok csalódáson átestem,neki sikerült elérnie hogy meg tudok bízni benne mint nőben.Ő már most a közös jövönkről tervez.
2019. dec. 25. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem konkrétan arra gondol, hogy jó lenne ha elvennéd már az első találkozásnál, de abban igazad van, hogy ez nem egy rossz jel. Azért ne gondold túl...
2019. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Vagy kattos, vagy viccelodik veled, csak nem erted. Mondjuk eleg fura.
2019. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem tervezünk házasodni de a párommal mindkettőnknél nagyon hamar megvolt az érzés, hogy együtt akarjuk leélni az életünket. Ha 1 hét után azt mondta volna, hogy öregedjünk meg együtt igent mondtam volna. Az elmúlt 10 évünk tükrében jó döntés lett volna.

Ettől függetlenül kell, hogy az ember esze is benne legyen a dologban. Hiába van meg az érzés, hogy ő az igazi, egy tök ismeretlennel közös jövőt tervezni azért meredek. Lehet ezen lelkizni meg gondolatban már ott tartani de azért ennek felelősségteljes döntésnek kell lennie két olyan ember között akik megfelelően ismerik már egymást és nem 2 napja vannak együtt hanem évek óta. Tök jó és szép, hogy az első pillanattól megvan az összhang de ez lehet akár csak egy ideálkép is amit kergettek de semmi köze nincs ahhoz, hogy a másik milyen valójában. Szóval lehet játszadozni a gondolattal meg szeretni egymást nagyon, de a konkrét lépésekkel meg kell várni azt a pár évet amíg valóban megismeritek egymást az álomvilág helyett.

2019. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát...szerintem ez nem normàlis
2019. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem mennék vele randira sem, ez nekem már sok.
2019. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is találkoztatok, én sok jóra nem számítanék tőle. Reménykednék a helyedben, hogy viccel!
2019. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,szerintem ez viccnek is rossz
2019. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem volt ilyen soha!

És mi ez a követelőzés?

Hosszú hónapok után se lenne képem ilyet bekérdezni!

2019. dec. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első talàlkozàs előtt ez így meredek azért.

Engem pl 2,5 hónap utàn kért meg a férjem. Nem mondom, hogy nem lepett meg, de ettől még tudtuk mindketten, hogy összetartozunk és igent mondtam.

Teljesen ismeretlenül azért fura...

2019. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kizárt... És még úgy sem, hogy eddig én csak úgy jöttem össze valakivel, hogy előtte évekig barátok voltunk, tehát nem az első "randin" találkoztunk először. De egy eljegyzéshez nekem sokkal több kell.
2019. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!