Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen az eljegyzési gyűrűtök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az eljegyzési gyűrűtök? Hol, mikor és mennyiért vettétek?

Figyelt kérdés

Én eljegyzés előtt állok. Modern szokás szerint kérem meg a lánykézét, így csak neki lesz egy köves gyűrűje. Én kb. 10E Ft gondoltam. Olcsó János vagyok?

Ha tudjátok mutassátok a tiéteket is, vagy linkeljetek.

Köszönöm.


2010. aug. 10. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha találsz 10 ezerért köves gyűrűt, Isten vagy! :)

Netről semmiképp ne vásárolj, vateráról meg pláne nem. Mindig nézd meg élőben (utána megrendelheted, ha úgy olcsóbb), mert a kiváló képszerkesztő programok vannak...

2010. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pesten vette párom egy bevásárlóközpontban lévő ékszerboltban, arany, 1 kő van középen, 2 oldalról ívelve fogja át a követ maga a gyűrű. Nem tudom elmagyarázni, megpróbálok rákeresni majd. :) 21ezer Ft volt, szerintem bőven elég ennyi pénzt adni érte. :) Karikagyűrűket pedig 2 féle aranyból szeretnénk (sárga és fehérarany). Sok boldogságot nektek!
2010. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem kb ilyen van: [link] ez úgy tudom kb 13-14ezer volt
2010. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem nincs külön gyűrűm, mi karikagyűrűket vettünk egymásnak közösen eljegyzésre.

Sima karika, középen fehér-, a szélein vörös és sárga arany.

47.000 Ft volt Gyöngyösön decemberben

2010. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

hát ahogy anyagi helyzeted engedi. de gyönyőrű gyűrüket lehet kapni a swarovsky üzletekben, igaz 25-30 ezer ftért , de az legalább kristály.

[link]

2010. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első 11:58-as vagyok. Ilyesmi az enyém:


[link]

[link]


:)

2010. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a képeket, és a jókívánságot.

Korlátozott anyagi helyzetben vagyok, úgy hallottam hogy itt Ózdon 7500< vannak kövesgyűrűk.

Az utolsónak az a 21E Ft-os nagyon szép, remélem kapható lesz nálunk is.

2010. aug. 10. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
10 ezerért simán kapsz már...igaz az talán nem arany...de nekem személy szerint amugyis ezüst kéne...
2010. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7000-ért már kapsz aranyat ékszerboltban.

Csak azokat sima köves gyűrűként árulják, míg az eljegyzésre szántat (magasabb árért) elé biggyesztik az eljegyzési szót.

2010. aug. 10. 22:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk sem volt külön eljegyzési gyűrű, mi is azonnal a karika gyűrűket vettük meg. A miénk nagyon egyszerű, de mi szeretjük, mert úgy érezzük, hogy kifejezi a szerelmünk tiszta egyszerűségét.

Egyforma mindkettőnké, elöl van egy hosszú vágás benne, csak az enyémben (női) van egy kis átlátszó kő is a közepén. Így az enyém még hasonlít is a köves eljegyzési gyűrűkhöz egy kicsit.

2010. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!