Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen az eljegyzési gyűrűtök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az eljegyzési gyűrűtök? Hol, mikor és mennyiért vettétek?

Figyelt kérdés

Én eljegyzés előtt állok. Modern szokás szerint kérem meg a lánykézét, így csak neki lesz egy köves gyűrűje. Én kb. 10E Ft gondoltam. Olcsó János vagyok?

Ha tudjátok mutassátok a tiéteket is, vagy linkeljetek.

Köszönöm.


2010. aug. 10. 11:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen Swarovski gyűrűm van:

[link]


Szép, szép, de én nem ajánlom. Kb. fél év után elzöldült, és kihullottak belőle a kövek. A boltban azt mondták, hogy azért, mert nem érheti: víz, krém, izzadtság, kosz, szennyeződés. Magyarul: semmi. Tartsd a dobozban. Kicserélték, a mostanit kb. hetente egyszer veszem fel, vigyázok rá, most kezdett el zöldülni. :((

A barátnőm ugyanígy járt. Szóval én azt mondom, ne vegyél Swarovskit. Ékszerboltban ugyanennyiért már szép arany gyűrűt kapsz, pici kővel.

2010. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!