Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 év után "jöhet" az eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után "jöhet" az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Később leírom a történetet, de kíváncsi vagyok, hogy szerintetek 2 év után mennyire biztos egy eljegyzés? (nem a ti válaszaitok alapján fogok dönteni, hogy igen vagy nem, csak érdekel ki mit gondol róla)
2020. nov. 23. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem rendben van. Ismerek olyat, akik 3 hónap után jegyezték el egymást, és a mai napig együtt vannak. (Ennek már 12 éve.) De természetesen ez egyéntől és kapcsolattól is függ.

30/N

2020. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem erősen korfüggő. Biztos nem házasodtam volna 22 évesen 2 év kapcsolat után (és milyen jól tettem....). Most viszont egy év után volt a lanykérés, és nem tartom korainak.
2020. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan.
2020. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindegy, hogy 29 vagy vagy 30.
2020. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
A kapcsolat jellegétől is függ. Éltetek-e együtt, és mennyit? Ha ebből a 2 évből fél-egy év együttélés is volt, akkor biztosnak tekintheted.
2020. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképp nem tartom korainak 2 év után
2020. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Történet: 23 vagyok, barátom 29. Már többször utalt arra, hogy lassan már illene megházasodnia, de én még fiatalnak érzem magam. Ha tényleg csak lánykérés lenne, de esküvő egy 3-4 évig nem, az szerintem beleférne. Még nem éltünk huzamosabb ideig együtt, talán január-február körül tudunk összeköltözni, mert már ez is tervben volt egy ideje.

Barátom haverjai próbálnak utalgatni az eljegyzésre, de az is lehet, hogy heccelnek csak és nem ezzel "tesztelnének" (tehát még nem történt eljegyzés, lehet aztán nem is lesz egy ideig).

Kíváncsi voltam más emberek véleményére is. Köszönöm a válaszokat :)

2020. nov. 23. 11:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarsz még 3-4 évig házasságot?

Ez nekem a barátod helyében totál úgy hatna, hogy bizonytalan vagy a kapcsolatunk jövőjében. És engem is elbizonytalanítana.

Azt érteném meg, ha nappali tagozaton tanulnál (egyetem, OKJ, mindegy), és annak befejezéséig nem akarnál házasságot.

2020. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Korfüggő, személyfüggő, szituációfüggő.

Én nagyon jól tettem, hogy nem mentem hozzá anno 23 évesen az akkori páromhoz, pedig hosszú és komolynak mondható kapcsolat volt, nyilván szerettem is, mikor együtt voltunk. Más meg megházasodik annyi idősen és azóta is boldogok.

2020. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A nappalival idén végeztem, most dolgozok és levelezőn tanulok, ami 3 év. Míg be nem fejezem addig nem szeretnék megházasodni. Meg a munkámban is szeretnék előrébb jutni.
2020. nov. 23. 12:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!