Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Decemberben lesz az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Decemberben lesz az eljegyzési vacsoránk a szűk családdal, tudna-e valaki segíteni abban, hogy mit kell ilyenkor mondani? , mi legyen a beszédben? , vagy van-e ilyen honlap ahol megnézhetném az egészet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogyan kérjem el az anyukájától, mivel csak egy szülője van. Sehol nem találtam verset, vagy ilyesmit.
2008. dec. 1. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Irj egy kötetlen beszédet, amit te fogalmazol meg. szerintem az a legszebb...

Legyen benne hogy mennyire szereted a lányt. hogy megbecsülnéd és tisztelnéd egész életedben. legyen benne amiután igent mondott (remélhetőleg:)) hogy köszönöd és hogy nem okozol csalódást...

2008. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Már másodszor olvasom itt, hogy eljegyzési beszédet akartok mondani. Minek? Mindenképpen akarsz beszédet mondani?

Mi felhúztuk a gyűrűket, anyukám sirt, többiek nevettek. Beszédet nem mondott senki.

2008. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
85%

Engem a párom édesapja kért meg apukámtól, és olyanokat mondott például, hogy neki megtiszteltetés, ha apa a fiához ad engem, és hogy családtagként szeretnek.Meg pár megható dolgokat, aztán amikor apa igent mondott, párom megkérdezte, hogy lennék e a felesége.Ennyi.

Szerintem is a kötetlen beszéd a leghatásosabb.De mindegy mit mondasz, a lényeg hogy érezzék szereted a lányt, és vele szeretnéd leélni az életedet.Formális versekre nincs szükség, mert az nem Te vagy.

2008. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit szoktak mondani, férjem sem egy nagy beszélős típus ő emlékszem nagyon izgult, de pár szót mondott saját szavaival, én azon hatódtam meg hogy ahhoz amilyen bátortalan mondott valamit.Egyszerűen fogalmazz meg magadban pár mondatot saját szavaiddal és ennyi.Sok boldogságot!
2008. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha különleges a találkozásotok pillanata, meg az egész kapcsolat, azt megoszthatnád a vendégekkel :) Gratulálok, hogy gondoltál beszédre! Szép gesztus.
2010. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!