Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Linkelnétek nekem egyszerű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek nekem egyszerű, de szép karikagyűrűket? Olyan honlap, ahol jó áron lehet karikagyűrűket rendelni/nézni?

Figyelt kérdés

tiszta sárga aranyat nem szeretnénk, inkább fehéret, esetleg fehér, sárga csíkkal...ilyesmiket szeretnék kérni, ha tudtok szépet, egyszerűt, de mégis ízléseset! kő nélkülit!


valamint olyan honlapot, ahol relatíve olcsón lehet karikagyűrűt venni!


2011. máj. 28. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt néztem, de a 10E/gr árat sokallom...:S

de köszi!

2011. máj. 28. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha úgyis fehéret szeretnétek miért nem vesztek ezüstöt???

Szerintem nagyon szépek azok is!

Aranyat szerintem nem nagyon fogsz olcsóbban találni...

Sok boldogságot!

2011. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukám és a barátja vettek pár éve két karika gyűrűt maguknak, de nem akartak összeházasodni, csak hogy rajtuk legyen.:) Ők úgy mentek be az ékszer üzletbe, hogy zálogból visszamaradt karika gyűrűt szeretnének, és vettek is kettőt összesen 10.000ért háromszínű arany és ilyen szép minták vannak benne.:)
2011. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2011. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket, már írtam is mailt:)
2011. jún. 2. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!