Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan vennétek rá a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vennétek rá a párotokat hogy eljegyezzen?

Figyelt kérdés

másfél éve vagyunk együtt a párommal, és kezdem úgy érezni hogy egyre jobban vágyom arra, hogy végre eljegyezzen, majd pár év múlva elvegyen és boldogan éljük az életünket. Én mindig is családközpontú és gyermekimádó voltam, így kérlek titeket ne ítéljetek el azért mert én nem a szórakozásra és a féktelen lerészegedésre vágyom, hanem inkább egy boldog családra. 20 éves vagyok, tudom ez korai, de tényleg nem tehetek róla, az az igazi régimódi családkedvelő nő vagyok:-)

A lényeg a lényeg, szeretném ha továbblépne a kapcsolatunk a párommal, csak nem tudom mivel lehetne jobban a tudtára adni, hogy én már vágyom erre. Tudja rólam hogy nagyon családcentrikus vagyok, emellett szeretek főzni mosni és takarítani is, beszéltünk is már erről és a tudtára adtam hogy jó lenne már lépni, de mégsincs semmi változás..

Én csak azt szeretném ha eljegyezne és valami jelét adná végre hogy tényleg jó helyen járok.

Szerintetek?


2010. aug. 13. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
Ő mennyi idős?
2010. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenre sosem venném rá, majd ha akar, akkor úgyis lépni fog...
2010. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
83%
Bocs de ha erőszakkal kel rávenni akkor veszett fejsze nyele.
2010. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha leülsz vele és elmondod amit érzel hogy te valójában már komolyabb szintre emelnéd a kapcsolatotokat,akkor szerintem ebböl nem lesz gond!

ha meg nem akar eljegyezni akkor elmondhatja neked az ő gondjait..a lényeg hogy beszéljetek meg mindent

2010. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
57%
Tisztáznám vele, hogy szándékozik-e a későbbiekben elvenni, és ha igen, várnék türelmesen..
2010. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
89%
Én sem venném rá sehogy. Max. beszélgetnék róla, hogy majd ő mit szeretne és mikor, de semmiképp nem eröltetném.
2010. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
65%

Lehet még ő nem akarja, vagy az is lehet, hogy titokban már készül rá:P

Amúgy én nem venné rá sehogy, ha akar eljegyez, ha nem, nem, esküvő úgy sem lenne, mert mi nagyon házasság ellenesek vagyunk.

2010. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
89%

Soha, sehogy.

Attól, hogy eljegyez, még nem garantált semmi a jövőre nézni. Szép gesztus, jó érzés, persze, talán biztosabbnak érzed a kapcsolatotokat. Ha néhány év múlva összeházasodtok, és erről beszéltetek is már (ő is, nem csak Te, ő meg bólogatott...), akkor nem mindegy?!

Ha boldogok vagytok együtt, egymással, akkor az a legfontosabb. Sokan élnek boldogtalan jegyességben, házasságban. Azt azért már nagyon nehéz felbontani.

Ne rohanjatok, a családcentrikusság, a közös jövő hidd el, nem ettől függ.

Ha erőlteted, az viszont rosszat szülhet.

Hagyjuk meg a férfiaknak ami az ő szerepük.

2010. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
73%

Én nem ítéllek el. Engem is 20 évesen jegyeztek el. :)

Ha ő szeretne, úgyis eljegyez. Ezt nem lehet erőltetni, az már régen rossz.

2010. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

a párom 19 éves.

Nem erőltetem szó sincs ilyenről, és nem is akarom,én csak olyan női 'praktikákra' gondoltam amivel eljuttathatom az agyáig hogy nekem ez tényleg fontos:)

Beszélgettünk már erről hogy mibaja van az egésszel, eleinte kitalált mindent de nem is olyan régen bevallotta hogy félt tőle, de már rájött hogy hülyeség volt, mert büszke lenne rá ha a menyasszonyaként/feleségeként mutathatna be. És ne nézzetek le minket, mindketten érettebbek vagyunk a kelleténél szerintem, csak a barátom még annyira nem mint én (szerintem) :)

Így, hogy ezeket bevallotta nem tudom hogy merjek-e már számítani rá hogy megváltoztatta tényleg a felfogását, vagy esetleg csak azért mondta hogy megnyugtasson.

2010. aug. 13. 19:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!