Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szüleitek mennyire fogadták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleitek mennyire fogadták el párotokat?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy a szüleitek a párotokat? Nem ellenezték a kapcsolatot? Ha igen, mi lett a vége?
2010. jún. 7. 20:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Kellett egy év, mire egyáltalán hajlandók voltak találkozni vele. Eleinte nagyon távolságtartóak voltak, de mára már jó viszony alakult ki köztük. Ehhez bő két évre volt szükség.
2010. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem. Soha nem szóltak bele, csak elmondták a véleményüket. De nem is tűrtem volna. Nem engedélyt kértem, csak bemutattam.
2010. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ellenzik a kapcsolatunkat, látják, hogy nagyon szeretjük egymást, amúgy is egy udvarias, intelligens, megbízható emberke a barátom. Örülnek, hogy együtt vagyunk, és ennyi. Mindketten 19 évesek lennénk. :)
2010. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadták, de szerintem egy nőstény csimpánzt is bemutathattam volna nekik, az se érdekelte volna őket.
2010. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellenzik, 4 éve vagyunk együtt és remekül kijönnek.
2010. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Az anyám a jelenlegi barátnőmmel bebizonyította, hogy lányfüggetlen, hogy kit utál (míg csak barátok voltunk, addig szerette, csak miután bejelentettük, hogy nem csak haverkodunk, onnantól lett ellenszenves). Apám meg többnyire azt látja a barátnőimben, hogy "nah, ez az én fiam, egy újabb skalp".


Szóval... :D


20F

2010. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben elfogadták. A szüleim nem szólnak bele a választásomba, igaz, sosem választottam komoly kapcsolatnak olyan embert, akivel komoly gondok lettek volna. Egyszer elváltam, de a volt férjemet is elfogadták teljesen, váláskor megértették az álláspontokat.
2010. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
szüleink munkakapcsolatban álltak, ismertük egymást gyerekkorunk óta. egyik szülőpárnak sem volt kifogása. anya annyit kérdezett, hogy a barátomnak is terítsen-e? apa pedig, hogy kér-e sört:D...szerencsére mindeki szeretettel fogadta...
2010. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Egy válaszolón kívül nagyon örülök, hogy ilyen szüleitek vannak!

Nekem sajnos apám is és anyám is ellenzik ezt az egészet! Pedig anyám 2 éve lett "normális" anya, addig nyugtatófüggő volt, a vége felé még ivott is! Apám is sokat ivott...

És most ők ellenzik a páromat! Akinek mondtam ezt, azt mondták, hogy ez kész röhej! Ők akarnak minket tiltani! Azért nem szeretik a barátomat, mert 9-ig, régebben délig is aludt, nem bőbeszédű (apámék igen), de számomra talán ő lesz az igazi! :)

Ha eljegyeznénk egymást, apám biztosan kidobna ittholról!

(egyszem gyerek vagyok)

Köszönöm a válaszaitokat!

2010. jún. 7. 20:24
 10/40 anonim ***** válasza:
Az enyémek imádják a vőlegényemet, de az Ő anyukája nyiltan gyűlöl engem. 6 éve nem tudom, miért. Ennek ellenére a tiszteletet mindig megadom, nem alacsonyodok le a szintjére.
2010. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!