Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meredek lenne zálogházban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meredek lenne zálogházban gyűrűt venni?

Figyelt kérdés
Tudom, nem a világ legkedvesebb ötlete, de olyan árak vannak az ékszerboltokban, ami szerintem elég túlárazott. Amit 40-50 ezer alatt találtam az nem igazán tetszett, nagyon vékony gyűrűk kis kővel. Ezért jutott eszembe, hogy zálogházban talán tudnék szebbet jobb áron találni, de közben meg lehet elég tapló ötlet használt gyűrűvel megkérni, de nem mondanám el senkinek, hogy onnan van.

#Nem vennék zaciból eljegyzési gyűrűt #Vennék, ha nem látszana, hogy használt
2021. jan. 10. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
Hát nem tudom, én nem akarnám más levetett gyűrűjét hordani.
2021. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, bár kövesgyűrűre kérném, hogy inkább ne adjon ki pénzt, mert fölöslegesnek érzem.

Karikagyűrűnél sem zavarna a zaci. De ha már spórolás, akkor szerintem inkább megéri, ha régi családi aranyékszerekből csináltatunk karikagyűrűt.

2021. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A zálogházak kifogástalan ékszereket eladnak ám ékszerboltoknak is. Azok meg simán eladják a "nem használtakkal". Ott sem tudja meg sosem a vevő. Mert hogy amúgy nem is számít semmit, csak az ékszer állapota. A nemesfém nemesfém marad, a drágakövek meg drágakövek. Ezen semmit nem változtat ki hordta 1 hétig.
2021. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ráírva, hogy honnan van, amúgy nem is értek az ékszerekhez, a bizsut nem tudom megkülönböztetni sokszor a nemesfémektől, nekem aztán mondhatod a 10 ezer forintos zacis, köves gyűrűre is, hogy újonnan vett gyémántgyűrű, elhiszem :D

De ez attól is függ hogy a lány mennyire szereti az ékszereket, mennyire hord alapból, meg ha babonás vagy ő vagy te, akkor tényleg nem jó ómen más zálogba adott jeggyűrűjét odaadni neki. Én speciel letojom az ilyet, meg a párom is, legyen egy mutatós és tartósabb ékszer, ha oda jutunk, több nem kell. De ha a lány komolyan veszi, akkor akár rosszul is elsülhet ez. Neked kell ismerned őt.

2021. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én simán megvenném minél olcsóbban.

De nem fenyeget leánykérés. És nem is tervezem.

A menyasszonyod úgyse tudja meg, nincs mitől félni.

2021. febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!