Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom el akar jegyezni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el akar jegyezni de az anyám útálja mit tegyek és hogy ez a probléma megoldódjon?

Figyelt kérdés

Az édesanyám útálja a páromat ( én lány vagyok)

és mindenáron azt akarja hogy szakítsunk

ráadásul a fiúm el akar jegyezni és én nagyon szeretem de az anyám tuti kiakadna ha megtudná hogy el akar jegyezni..


2008. dec. 2. 11:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hány éves vagy? Amennyiben betöltötted a felnőtté válás idejét,akkor meghallgathatod az anyukád, de nem kell mindig azt csinálni, amit Ő mond.
2008. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válasza okés, abban az esetben, ha anyukád nem annyira durván erőszakos, mint apám, mert ha olyan, akkor borzasztóan sajnálom a helyzetedet, az én apám elintézte a hátam mögött a dolgot, és úgy megfenyegette, hogy szerethettük mi egymást, de mivel nem volt hova mennünk, külön kellett válnunk, mert diliházban kötöttünk volna ki mindketten.
2008. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2008. dec. 2. 12:25
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Anyukád szerintem nem fog megváltozni.Majd beletörődik,más választás nemigen van.Az én anyám is utálta mind a 3 barátomat,akivel komolyabban jártam.Az utolsóval 13 éve vagyunk együtt,9 éve a férjem,de még mindíg nem csípik egymást.pedig már úton a 2-ik unokája.Nem anyukádnak kell szeretnie,hanem nekedHa te úgy érzed vele akarod leélni az életed,a te döntésed,anyukádnak nem sok köze van hozzá.
2008. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak semmi köze hozzá, hogy te kivel jársz, és hogy lesz-e eljegyzés, vagy sem. Nagykorú vagy, jogod van egyedül dönteni.

Én is megjártam ugyanezt az én anyukámmal, eleinte meg sem akarta ismerni a barátomat, aki azóta már a férjem. Azt mondta, hogy biztos egy link alak, mert én nem tudok jól dönteni, és mindig a világ legnagyobb szerencsétlenségei közül választok (mondta mindezt úgy, hogy volt előtte egy többé-kevésbé normális, és egy jól induló, mégis rémálomba torkolló kapcsolatom). Kijelentette, hogy a választottam be sem teheti a lábát a lakásába... Aztán kicseleztem. Egyszerűen beállítottam a párommal, minden előzetes értesítés nélkül. Bemutattam őket egymásnak, ő pedig úgy elbűvölte anyámat, hogy azóta az általam valaha látott legjobb anyós-vej-viszony alakult ki közöttük. A férjem néha jobban szeretne találkozni anyámmal, mint én, anyám pedig folyamatosan azt kérdezi, hogy mikor kártyázhat legközelebb az ő kedves vejével... :) Pedig eleinte olyanokat mondott, hogy el sem jön az esküvőnkre, mert szégyent hozok rá...

Egyszóval: szerintem merj kiállni a szerelmedért, még akkor is, ha anyukád nem ért egyet a választásoddal. Aki mer, az nyer! :)

2008. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukámnak sem tettszett a párom,mindenáron el akart tőle szakítani,ordított,kizárt a házból ha vele találkoztam.Ennek az lett a vége hogy elköltöztem,nem az anyáknak kell tudniuk hogy mi kivel vagyunk boldogok.Nem tudom a te anyukád milyen,az enyém nem hajlandó jóba lenni velünk,az se hatja meg hogy nemsokára jön az unokája.Kijelentette hogy látni se akarja,pedig az én párom soha egy szóval nem bántotta meg.Ja és én 22 évesen költöztem el.Ha szereted a párodat,ne hagyd hogy szétszakítson titeket,mert lehet mégegyszer soha többé nem leszel igazán szerelmes.
2008. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
az én anyukám is azt mondta hogy nem jön az esküvönkre mert nem szégyenítí lemagát..=( és már engem is nem 1 szer kizárt a házból mert elakartunk menni a párommal bulizni..
2008. dec. 2. 14:20
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
azért a sok biztatás mellett egy kis óvatosságra is intenélek és egy anya szavát is hallgasd , mert azért lehet, hogy o azt is látja amit szerelmesen te most nem igen veszel észre.és hátha igaza van?próbáljátok még átbeszélni, kozelíteni a nézeteiteket, hátha kompromisszumra juttok.és tulajdonképpen miért ellenzi úgy a kapcsolatotokat, hogy azt mondta az eskuvon sem szégyeníti le magát.és miért utálja?mit csinált a srác.mert csak úgy nem utálunk valakit.lehet, hogy nem szimpatikus, de utálni?
2008. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Anyuka, csak annyit jegyzek meg, hogy egy normális szülővel lehet beszélni, és érdemes is, de pl. az én apámmal lehetetlen volt. És mai napig nem lehet, a fél órával azelőtt kimondott szavát is letagadja, mehetne pókerezni... Ő csak kényelemben akar élni, kiszolgáltatni magát, és amint látja a veszélyét, hogy ez megszűnik, abban a pillanatban életbe lép a riasztóberendezése, és képes bármire, mint egy veszett kutya, és olyan alattomosan, mint egy kígyó.

Szóval ha normális a szülő, akkor oké, meg lehet beszélni, de ha nem, nem mi választottuk (legalábbis remélem), hogy oda szülessünk, ahova. Engem apám nem kizárt, hanem BEZÁRT a szobámba, 9. emelet.

2008. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
az elottem válaszolónak: csak arra vigyázz, hogy te nehogy majd ollyan légy mint apád, mert sokszor a gyerekek azt a mintát viszik akaratlanul tovább amit otthon látnak, tapasztalnak.csak addig muszáj turnod míg otthon vagy
2008. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!