Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom el akar jegyezni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el akar jegyezni de az anyám útálja mit tegyek és hogy ez a probléma megoldódjon?

Figyelt kérdés

Az édesanyám útálja a páromat ( én lány vagyok)

és mindenáron azt akarja hogy szakítsunk

ráadásul a fiúm el akar jegyezni és én nagyon szeretem de az anyám tuti kiakadna ha megtudná hogy el akar jegyezni..


2008. dec. 2. 11:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A Baj az lehet hogy anyukad azert berzenkedik mert egy nember ferfi megdugta a kislanayt ezt aszulo nem akarja sokszor elfogadni.pedig az elet megy tovabb ...A szulo valahol nem akar rosszat agyerekenek akar fia akar lany ezt el kell fogadni de sajnos sokszor a masik oldalrol az a baj hogy elfogultak es az o szemszogebol nezik pedig a gyerekuk ismeri meg a tarsat akivel lenni szeretene..ja sokszor vakok a fiatalok es nem latjak a rossz oldalt es is teny de europaban elunk es a XXI edik szazadban ami volt 20-40 eve sikk az mar odavatu es masak a nezetek...amiert annak idejen anyukanak vagy apukanak a szulei letoltak erte oket az ma mar termeszetes vagy elfogatott.Mask a tolarenciak ma mint regen voltak.. Probelj kozel kerulni anyukadhoz es beszljetek vele egyutt afiuval vidd el es mutassad be anyukadnak .bar nem tettel emlitest apukadrolaz vajon mit szol ehhez vagy az csak megbujikk es alkalmazkodik afelesegehez mer kulonben neki is jaj lehet akkor nagyon ugy nez ki hogy anyukad hordja akalapot otthon akkor pedig nem konnyu a viata mert sem ervekkel sem meg gyozessel sem lehet a konok es vak anyukat meggyozni..sok sikert es ird meg mi lett a vegeredmeny legyszives..ha mar ennyi ember vette faradsagot es valaszolt nekd joindulatu tancsokkal.Sok sikert es boldogsagot kivanok neked
2014. máj. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!