Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom el akar jegyezni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el akar jegyezni de az anyám útálja mit tegyek és hogy ez a probléma megoldódjon?

Figyelt kérdés

Az édesanyám útálja a páromat ( én lány vagyok)

és mindenáron azt akarja hogy szakítsunk

ráadásul a fiúm el akar jegyezni és én nagyon szeretem de az anyám tuti kiakadna ha megtudná hogy el akar jegyezni..


2008. dec. 2. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarok olyan lenni, soha nem akartam rá hasonlítani, már pici gyerekként se. Legszívesebben letagadnám, hogy ő az apám. Annyira eltérőek vagyunk, hogy sokszor már az is eszembe jut, hogy engem csak örökbe fogadtak. Nem vagyok jóban apámmal, de neki mindig az öcsém volt a kedvence, engem meg egy senkinek néz hozzá képest, miért is lennénk jóban...
2008. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

amikor a barátom eljegyzett, akkor az anyukájának a reakciója ez volt a páromhoz: "azonnal vedd le az ujjadról azt a szart"

szóval gondolhatod :S

de idővel elfogadta a helyzetet, mert látta, hogy komoly a dolog és tényleg szeretjük egymást

(a sors fintora, hogy később mégis szakítottunk, de nem anyukája miatt)

2008. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%

Milyen anyák ezek?


Nem úgy kellene ennek történnie, hogy egy anya elmondja az aggodalmait a lányának/fiának aztán rábízza a döntést?

Ha rosszul dönt, legközelebb meghallgatja a szülőt... ha pedig jól dönt, levonja a következtetést.


Egyébként nekem nem párkapcsolati ügyekben (abba nem szóltak bele sosem) adott tanácsoknál 90%ban igazuk volt, ezért most már mindig meghallgatom a véleményüket mindenről és utána eldöntöm hogy hallgatok-e rájuk vagy sem

2008. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
na látod ! néha az anyák is tudnak valamit! csak az a baj, hogy a fiatalok nem akarják elhinni, aztán a saját borukon tapasztalják, hogy hopp igaza volt annak az anyunak.
2008. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nem csinált a párom semmit amiért utálni a kéne és mégis...
2008. dec. 10. 14:56
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
de csak mond valamit anyukád, hogy miért utálja? más nemzetiségu, vagy extrém módon oltozik, viselkedik?vagy rossz a modora?olyan nincs, hogy csak simán utálja!valami oka csak van!ok nélkul nem utál az ember senkit!
2008. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak: ha nem töltötte volna be a 18-at, akkor sem kéne azt csinálni amit a szülő mond...:) Persze házasságnál másképp van ez.

Ha rólatok van szó, eljegyzés, házasság stb, akkor csak kettőtöket vedd figyelembe, és ne érdekeljen más véleménye. Anyukád majd elfogadja idővel. Bele kell törődnie. Lehet még meg is szereti. Lehet csak félti a "kislányát", és ezért viselkedik így.. Majd idővel látni fogja, hogy jó helyre kerültél, és megnyugszik.

2008. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megkértem a párom kezét, apám üvöltött, hogy szó sem lehet róla, erre én: ez magánügy. Erre ő: amíg az ő házában lakom, olyan nincs, hogy magánügy (hozzá kell tenni, hogy több pénzt hazaadtam, mint amennyit apu + anyu keresett).

Másnap költöztem otthonról, eljegyzés megtartva :D

Ennek 9 éve, azóta is boldogan élünk, van egy másfél éves gyönyörű kislányunk.


Ne szalaszd el a boldogságot!

2009. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

az én apám sem jött el az esküvőmre. És a nővérem sem mert egymást hergelték fel. Ilyenek az önző emberek. Ha te úgy gondolod, h 21 évesen az a fiú kell, állj a saját lábadra, és tedd azt amit akarsz.

Aztán, ha nem jól jön ki a fiúval a dolog, még mindig találhatsz vkit magadnak. Egy eljegyzési gyűrűt pedig vissza lehet adni.

2009. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Nagyon önző anyukád lehet.


Nyilván érdekelheti hogy kivel van a lánya, és lehet a párodról véleménye is, de azt azért nem kéne megmondania, hogy TE kivel érzed jól magad, TE kit szeretsz, TE kivel akarsz lenni...


Tegyük fel, hogy van magyarázata anyukádnak arra, hogy miért rossz ember a barátod, miért ne legyél vele. stb...

Ez mind akkor sem jelent semmit, mert az az anyukád véleménye, és azon a tényen, hogy TE szereted, TE vele akarsz lenni, azon semmit, de semmit nem változtat.


Amúgy anyukádnak keresed a NAGY Ő-jét, vagy a tiedet keresed?????????!!!!!!!!!


A párkapcsolat döntéseit mindig önzően kell meghoznod. Neked is, és a párodnak is. Ha a kettő önző döntés megeggyezik, akkor kb megvan akit keresel:)


Ha rám hallgatsz, akkor vegyél pár nagylevegőt, hunyd le a szemed, és hallgass magadra. Csakis magadra.

2010. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!