Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csináljak, ha az albán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az albán párom azt mondta, hogy nem akarna feleségül venni?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyunk négy hónapja, beszélgettünk róla, ki-hogyan képzeli el a jövőt, stb. Amikor felvetettem a házasságot meg a családja megismerését, akkor kategorikusan elutasította mindkettőt. Amikor győzködni kezdtem, akkor kiakadt, hogy mit erőszakoskodok, és levitte sétálni a kutyát.


Meg lehet győzni az ellenkezőjéről vajon? Hasonló szituban tapasztalat?


Azt mondta, hogy szeret és három év múlva is el tudja képzelni simán mellettem magát ugyanígy, de esküvőt nem akar.



2021. jan. 23. 07:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
96%

Most már tudod, hogy nem tervez veled komolyan, házasodni nem akar és a családját se bemutatni. Könnyedén el tudom képzelni, hogy szégyel a szülei elől, mert kiderülne valami, ami miatt lehet elhagynád.

Reménykedhetsz, hátha meggondolja magát, de nem lenne egyszerűbb olyan férfit keresni, aki téged akar és hasonló a jövőképe? Párod mivel indokolta, hogy nem akar házasságot és a szüleinek se akar bemutatni? Biztos komoly kapcsolatban vagytok?

2021. jan. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
83%
Mert aki komolyan venné annak ez bejönne hogy erőszakoskodik?n
2021. jan. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

"muszlim sosem fog elvenni. Nem vihet haza és ő sem mehet többet."


Egyáltalán nem vallásos, hülyeségnek tartja az egészet.



"Párod mivel indokolta, hogy nem akar házasságot és a szüleinek se akar bemutatni?"


Azt mondta, hogy nem azért költözött el az őrült hagyománymánia elől máshová, hogy letuszkolják a torkán itt egy másik változatát. Durván összerúgták a port azon, hogy eljött, és nem beszélt velük azóta. Nem akarja őket látni, szerinte ők se őt. Szerintem ha látnák, hogy boldog itt, sikerei vannak meg van párja, akkor kibékülnének vele.

2021. jan. 23. 08:07
 14/34 anonim ***** válasza:
69%
Örülj neki! Az albánok egyszerre muszlimok és cigányok. Ennél rosszabb kombináció nincs.
2021. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy NEM VALLÁSOS! Nem figyelsz??



Azért emeltem csak ki, hogy albán, hogy más is tapasztalt-e már ilyen erős elszakadni vágyó, elutasító viselkedést olyantól, hasonló származású és elköltözött.

2021. jan. 23. 08:23
 16/34 A kérdező kommentje:
Mármint az otthonnal, gyökerekkel szemben elutasító viselkedést.
2021. jan. 23. 08:23
 17/34 anonim ***** válasza:
90%
Kutyából szalonna....
2021. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy a hagyományokkal elutasító, de ezt a mintát fogja követni, mert egyszerűen ezt látta, ezt ismeri.

De: következetesen elmondta, hogy senkit se fog elvenni. Se téged, se mást. Soha nem gondolja meg magát.

Ez volt a kérdés, ez a válasz. Akkor is, ha tovább ragozod. Hiába erőszakoskodsz vele, legfeljebb legközelebb nem a kutyával megy, hanem egy bőrönddel.

Mi van, ha nem vesz el? Elég jó a kapcsolat és kell így is? Vagy nem fogod tudni elfogadni, és keresel mást?


Mondjuk egyik se, nyilván. Be a maradsz, és áltatod magad, hogy mindent megteszel, kiszolgálod, elkényezteted, ugrasz első füttyre, akkor belátja, hogy jó feleség leszel, és elvesz. Aztán mikor pár év után lelép, te összeomlasz, mert azt hitted, hogy lassan megkér, és x éved megy a kukába.

2021. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem származástól függ, magyar ember esetében is előfordulhat hogy rossz a viszonya a családjával és minden kapcsolatot meg akar velük szakítani. Ahogyan az is, hogy ne akarjon házasodni. És kérdező, 4 hónap alatt még őt sem tudtad igazán megismerni, nemhogy a családjáról bármit megtudni, semmi alapod nincs feltételezni hogy ha ez vagy az lenne, akkor kibékülnének-e, ez egyáltalán nem biztos. A párod viszont ismeri őket, tudja, hogy milyenek, ő okkal feltételezi, hogy ha hazavinne egy külföldi lányt, akinek esze ágában sincs Albániába költözni (mert gondolom nincs), akkor annak nem fognak különösebben örülni és csak még több konfliktus születne ebből. Szóval ne akard neki megmagyarázni, hogy mikor visz bemutatni a családjának és mikor nem, ő ismeri őket, ő tudja, mire számíthat. Plusz gondolom ő is haragszik rájuk, szóval nem csak azon múlik, hogy a családja mikor bocsát meg neki, hanem hogy ő mikor akarna velük ismét kapcsolatba kerülni.

Ez az egyik. A másik meg, hogy szerintem tök szuper, hogy elbeszélgettetek a házasság kérdéséről, de pont azt az előnyét vesztetted el ennek a beszélgetésnek, amiről szólna. Ő elmondta kerek-perec, hogy nem akar házasodni, nem fog elvenni. Neked erre nem az a reakciód, hogy oké, akkor meggondolom, hogy jó-e nekem így is a kapcsolat, vagy ha nem, akkor még most lelépek, hogy ne húzzam egyikünk idejét se túl sokáig, hanem elkezded győzködni az ellenkezőjéről. Nem fogja magát meggondolni, hiába erősködsz. Azon nem tudsz változtatni, hogy ő mit gondoljon, azt tudod eldönteni, hogy neked kell-e így is vagy sem.

2021. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
96%
Attól hogy hülyeségnek tartja még nem vihet haza.
2021. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!