Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csináljak, ha az albán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az albán párom azt mondta, hogy nem akarna feleségül venni?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyunk négy hónapja, beszélgettünk róla, ki-hogyan képzeli el a jövőt, stb. Amikor felvetettem a házasságot meg a családja megismerését, akkor kategorikusan elutasította mindkettőt. Amikor győzködni kezdtem, akkor kiakadt, hogy mit erőszakoskodok, és levitte sétálni a kutyát.


Meg lehet győzni az ellenkezőjéről vajon? Hasonló szituban tapasztalat?


Azt mondta, hogy szeret és három év múlva is el tudja képzelni simán mellettem magát ugyanígy, de esküvőt nem akar.



2021. jan. 23. 07:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%

Ott hagyod. Kényszeríteni nem tudod. Ha van egy kis esze, innentől csak dugni használ. 4 hónap után már erőszakoskodsz. 3 év múlva, ha együtt lesztek lehet, hogy megkéri a kezed.

Így elijeszted.

2021. jan. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
4 honap utan felvetted az eskuvot? Hat sztem a ti kapcsolatotokban nem o az akivel gondok lennenek
2021. jan. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy most vágja magát féltérdre, és rohanjunk a templomba... hanem, hogy általánosságban mit gondol a kérdésről.
2021. jan. 23. 07:19
 4/34 anonim ***** válasza:
99%
Nem lehet, hogy otthon van családja, gyereke? Dolgoztam évekig egy olyan helyen, ahol segítettünk külföldieknek a papírokkal Magyarországon, azonban az albánok ezt csinálták nagy általánosságban, amit írtam. Otthon család, gyerekek, Magyarországon csak barátnő, aki semmit nem tudott.
2021. jan. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
20%
S elmondta. Így legyen egy férfi őszinte. Drágám ,ez az ember nem fog meggyűrűzni.... . Elijesztetted.
2021. jan. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
16%
Ne akarj te a férfi lenni. Ez a nem albánoknak sem jönne be. Ennyi biztoa.
2021. jan. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Noren1989 ***** válasza:
89%
Amúgy miért emelted ki, hogy albàn? Fobjunk be egy Elrabolva-s sztorit?
2021. jan. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
33%
Elvegyelek ?
2021. jan. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
61%
muszlim sosem fog elvenni. Nem vihet haza és ő sem mehet többet.
2021. jan. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%

Soha nem fogja magát meggondolni. Engem jobban aggasztana, hogy a szülőnek se akar bemutatni.

Három év múlva is...akár...De ne biztos. Hát cica, ez a fiú nem tervez veled hosszú távra. Gondolom, azért a 3 év, mert addig tanul itt.

2021. jan. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!