Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csináljak, ha az albán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az albán párom azt mondta, hogy nem akarna feleségül venni?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyunk négy hónapja, beszélgettünk róla, ki-hogyan képzeli el a jövőt, stb. Amikor felvetettem a házasságot meg a családja megismerését, akkor kategorikusan elutasította mindkettőt. Amikor győzködni kezdtem, akkor kiakadt, hogy mit erőszakoskodok, és levitte sétálni a kutyát.


Meg lehet győzni az ellenkezőjéről vajon? Hasonló szituban tapasztalat?


Azt mondta, hogy szeret és három év múlva is el tudja képzelni simán mellettem magát ugyanígy, de esküvőt nem akar.



2021. jan. 23. 07:14
1 2 3 4
 31/34 Savlekotő ***** válasza:
64%

Jó van okoska ha kiveri a fogad a beetetés után az álom albán phaszi ne picsogj itt. Ennyire nem lehetnek a nők ma kiéhezve,h a legalja is jó lesz csak vki d ja őket.

70F

2021. jan. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Ilyenkor azért nyomja mindig oda a korát, hogy arra való tekintettel ne mondják meg, baromságot csinál? Szomorú, ha mással nem tudja alátámasztani a véleményét. Mindenesetre a saját nagyszüleimből kiindulva, egy ilyen korú ember nem hajnal háromkor püföli a billentyűzetet...

Akármilyen vallású és nemzetiségű ember "kiverheti a fogamat", hogyha egy fanatikus idióta. Vagy a magyar pofon értékesebb és kevésbé fáj, erre tetszik célozni?

2021. jan. 25. 16:24
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Albán vagy nem albán teljesen mindegy. Ő nem szeretne házasságot kötni senkivel.


Neked kell eldönteni hogy ez neked így jó vagy sem. Azt csak halkan jegyzem meg hogy négy hónap után egy ilyen követelőző kérdésre az is így reagálna aki alapvetően házasság párti.

Nem szabad egy férfire így raakaszkodni ezzel a kérdéssel. Az jó ha csak azért vesz el mert erőszakoskodtal ? Nem pedig azért mert így érzi belül mélyen?


Kierőszakolt érzéseknél és tetteknél rosszabb nincs..


27N

2021. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem albán. Igazából több oka is lehet, de tapasztalatból mondom, hogy egy albánnak a családjánál nincs fontosabb. Ha nekik még nem mutatott be, akkor csak játszik veled és nem vesz komolyan.
2021. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!