Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy is történik? Nem teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is történik? Nem teljesen tiszta ez az eljegyzés dolog. Először a férfi megkéri a lány kezét meglepetésként egy gyűrűvel, és utána családi körben is lesz eljegyzés? Vagy csak családi körben, és előtte megbeszélik, hogy lesz eljegyzés?

Figyelt kérdés

Hogy is van ez? Nálatok hogy történt?


Köszi a válaszokat.


2010. aug. 16. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy csináljátok, ahogy akarjátok!

Mi úgy gondoltuk, hogy ez rólunk szól, éppen ezért kettesben jó ilyenkor lenni...

A párom elvitt vacsorázni, majd elmentünk sétálni egy gyönyörű parkba, és ott megkérte a kezem:)

Mi hülyeségnek tartottuk családi körben...ismerősünk családi körben jegyezte el bnőjét, de megbánta...

Mi csak elmondtuk utólag mindenkinek, hogy eljegyeztük egymást:D

2010. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt külön gyűrűm, hanem elmentünk ketten egy ékszerboltba, vettünk egy pár karikagyűrűt, aztán sétálgattunk még a városban, és ott húztuk fel a gyűrűket. Tél volt, este, díszkivilágítás....

Másnap megmutattuk a rokonoknak.

2010. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is úgy gondoltuk, hogy ez kettőnkre tarozik. Szóval meg volt kettesben a lánykérés, hétvégén meg volt egy családi ebéd, ami egyébként is lett volna, mert akkor volt a szülinapom!:) Így mégegy pezsgővel többet ittunk. Én feleslegesnek tartom a nagy eljegyzéseket, meg hogy egy étteremben otthagyjunk több tízezret ezért. Inkább gyűjtsük a lagzira, ha lesz.
2010. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megkérne, én így lennék a legboldogabb... :P Reggeli ébredés fél 8kor, kávéillat árad a konyhából, de még egy kicsit visszabújna az ágyba és feltenné a kérdést... :)
2010. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálunk úgy volt,h szülinapomon párom elvitt vacsizni a kedvenc éttermünkbe, aztán ott megkérte a kezem (meglepi volt). Aztán még aznap este elmentünk a szüleimhez, párom megkért apumtól is, aztán gratuláltak,pezsgőztünk és hazamentünk (külön élünk a párommal), összebújtunk ... a többit el tudjátok képzelni :)

a családnak meg csak később,mikor kivel találkoztunk,akkor elmondtuk, nem tartottunk semmi összejövetelt vagy bulit.

2010. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a párom megkérte a kezem egy vacsorán, akkor az ujjamra húzott egy köves gyűrűt. Szeretnénk majd egy családi eljegyzést is, ahol kölcsönösön egymás ujjára húzzuk a gyűrűket.
2010. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!