Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Szerintetek szép ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek szép ez a gyűrű?

Figyelt kérdés

A barátnőm csak fehérarany ékszereket hord, emiatt sárgában nem is gondolkozom. Nektek mennyire tetszik? Örülnétek ha ilyennel kérnének meg?

[link]


2021. máj. 11. 13:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Túl sok benne a kő, de a lényeg, hogy a barátnődnek tetsszen.
2021. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gyűrű miatt mondanék igent vagy nemet a páromnak. Nekem nem kifejezetten tetszik ez a gyűrű, de mi nem ismerjük a párod stílusát/ízlését. Nekem nem jön be, hogy a két oldalán a kövek ellentétes oldalra vannak berakva, szerintem jobban mutatna, ha középen lennének, de ez megint egyéni preferencia.


Bármivel kérné meg a kezem örülnék neki.

2021. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem tetszik, sokkal szebb, mint aranysárga lenne. Az ő ízlését nem ismerem, de szerintem szép, nem túl giccses, de azért látszik rajta, hogy különleges alkalomra szánod.
2021. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyéni preferencia kérdése, szóval inkább ne az itteni vélemények alapján dönts, a barátnőd ízlése számít csak. Amúgy szerintem nem rossz, nekem igazából tetszik, még ha magamtól nem is ilyet választanék. Elsőre fel se tűnt, hogy a kis kövek ellentétes oldalon vannak, csak mikor a 2. válaszoló írta, de nekem ez még pont tetszik is, kicsit egyedibb lesz tőle. Ebből is látszik, hogy mennyire eltérő az emberek ízlése.

Nem ezen fog múlni, hogy mit válaszol :)

2021. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem előnye az, hogy akárkinek megfelelhet,bármilyen alkalomra. Ez egy tipikus fantáziátlan, tömeggyártott ékszer, manapság 10-ből 9 nőnek ugyanilyennel kérik meg a kezét. Mivel semmi egyedi vagy kirívó nincs benne, így nem is igazán lehet vele mellélőni.

Ezt csak maga a fazonra értem, a szín ízlés dolga, meg hogy kinek mi áll jól.

Ha a különlegesebb, egyedibb dolgokat szereti a párod, vagy van valami különlegesebb stílusa, akkor inkább keresgélj még.

2021. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túl sok benne a kő, a középső nagy kő nélkül sokkal szebb lenne, de ez szerintem abszolút egyéni ízléstől függ.
2021. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szép, de sosem viselek gyűrűt.
2021. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép gyűrű. :) bár én magamnak biztos, hogy nem vennék ilyen sok köveset, de ha a férjem ilyennel kérte volna meg a kezem akkor ennek is nagyon örültem volna.
2021. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

túl sok benne a kő, olyan alkalmi viselet, csillogó villogó szettekhez. egy jegygyűrűt mindennap minden ruhaszetthez minden alkalomra fel kell tudni venni, ezért szoktak minél kevésbé feltűnőt, letisztultabbat venni. ebben túl sok a kő, válassz másikat, ami inkább karikagyűrűsebb.

[link]

2021. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszik, sok benne a kő (de pl. nagynénémnek ilyennel kérték meg anno a kezét, ő imádta).

Nekem valami letisztultabb tetszene.

2021. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!