Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyek/lányok ti mit szólnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/lányok ti mit szólnátok egy "derült égből lánykérésnek"?

Figyelt kérdés

A szituáció: 40 évesek vagytok, és van egy 30 éves férfi, akit ismertek már ca. 15 éve. Egyikőtök sincs kapcsolatban, az utóbbi egy hónapban találkoztatok 3 alkalommal. A férfi a 4. alkalommal a lakásotok előtt, egy 2/3-ad kilós kenyeret nyom a kezetekbe. Kilóg belőle egy szalag, ahogy húzzátok kifelé ezt olvassátok "Ez a kenyerem java. Elfogyasztjuk együtt ?" a szalag végén pedig egy eljegyzési gyűrű fityeg.

(Én vagyok a 30 éves férfi, és megcsinálom.) Arra lennék kíváncsi, hogy például ti mit szólnátok/hogy reagálnátok?

Ui.: ha van fejlemény, írok



2016. márc. 14. 22:58
 1/8 VirágésBence ***** válasza:
100%
Jól hangzik, de nem mondanék igent, maximum megpróbálnám a kapcsolatot, nekem az eljegyzés magával vonzza a házasságot is, az meg csak akkor megy, ha már ismerem a másik személyt.
2016. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Köszönöm a választ, az megismerés része a dolognak adott, 15 éve vagyunk barátok. :) Megnyugtató, hogy nem egy maflást kapnék :D írjatok még
2016. márc. 14. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz 20 éves vagyok, de nevetnék rajta és igent mondanék, ha régóta ismerném és én is szeretném Őt.
2016. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jópofa. Persze csak akkor válik be, ha valóban működőképesnek gondolja a kapcsolatot a másik fél is.

Nem vagytok már fiatalok, minden bizonnyal tudjátok mit akartok, ismeritek is egymást már elég régóta, tehát akár már pár randiból kitalálhatja az ember, hogy mit akar.


Hajrá! :) Reméljük a nő is hasonlóan érez irántad. :)

2016. márc. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 15. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Mesélj, mi a végkifejlett a történetben. :)
2016. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Előbb találkát próbálok vele szervezni. Egyik probléma hogy nekem van egy folyamatos 3 műszakos állásom, neki meg 2 állása van. :D majd írok
2016. márc. 17. 14:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Rossz hír: sajna nem jött össze újabb találkozó. Jó hír : más lány kaphat random lánykérést nehányadik randin.
2016. jún. 6. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!