Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire vetted figyelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vetted figyelembe eljegyzesnél hogy milyen a viszonyod a párod családjával?

Figyelt kérdés

Illetve hogy milyen a két család közös viszonya.


Nálunk igazán tűz és víz a kettő család, nem keresik egymás társaságát illetve csak a formalitás van. Velem is csak formális a viszony, pedig 50kmre laknak egymástól.

Ilyen viszonnyal lehet jövője egy esetleges házasságnak - tudom én élnék vele meg nem őket veszem el, de egy házasságnál úgy gondolom a 2 család elete is össze kapcsolódik.


2021. máj. 14. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire.

8 év alatt semennyire nem kapcsolódtak egybe a családjaink sem, pedig gyerekeink is vannak

2021. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekem kezdettől fogva fontos volt, hogy olyan párt válasszak, akivel kölcsönös szeretjük egymás családját.
2021. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha kimondottan rossz lenne a viszonyom velük, az zavarna (kivéve ha a párom se tartaná velük a kapcsolatot). A semleges már nem lenne gond.

Ez ugyanígy igaz a kettőnk családjára. Nem lenne problémám vele, ha nem is nagyon találkoznának, csak ne öljék egymást ha mégis van valami nagyobb összejövetel.

Persze ideálisabb, ha mindenkinek mindenkivel jó a viszonya, de nem lenne elvárás. A pároddal legyen jó, az a legfontosabb.

2021. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

A két családnak szerintem nem kell jó viszonyt ápolni, viszont nekünk, párunk családjával igen.

Én nem vettem figyelembe.

Ha van következő élet, akkor biztos fő szempontok közé fogom sorolni.

2021. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem pozitívum ha az ember jóba tud lenni a párja családjával és viszont és akár a két család is egymással.

Nekem fontos.

2021. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
A házasság két ember dolga. A házasodó felek családja olyan, amilyen: ha jó fejek és segítők a szülők, annak csak örülni lehet, de ha nem, akkor sem dől össze a világ. Nem igazán jó fej családtagok elég sok családban vannak, tudni kell őket a helyükön kezelni, akkor is, ha történetesen valamelyik szülő az. Szóval semennyire nem szempont, és nem kötném össze az életemet olyannal, akinek szempont, mert annak az életében nem a saját párkapcsolata a prioritás, hanem a megfelelés a családtagoknak.
2021. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
A másik meg, hogy ha úgy állsz hozzá, hogy "oké, jó a viszony a családok között, mehet az eljegyzés", akkor 10-20 év múlva, ha esetleg megromlik köztük a viszony (ami simán lehet, hisz a családtagok is emberek, sokat változhatnak húsz év alatt), akkor ti is elváltok?
2021. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, nyilván nem. De mikor azon gondolkozol hogy meglépd e az eljegyzést..
2021. máj. 14. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Remélem, igazából azért habozol, mert még nem tart ott a kapcsolat, hogy eljegyzés legyen. Mert ha adott egy ember, akit mindennél jobban szeretsz, aki nélkül nem tudod elképzelni az életed, mellette ki kell tudni állni a legnagyobb családi ellenszélben is.
2021. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire. A két család először 2018-ban találkozott egymással (akkor mi már 4 éve együtt voltunk). Másodjára az esküvőn találkoztak, egy évvel később. Azóta nem.
2021. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!