Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan zajlik egy lánykérés?Ná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy lánykérés?Nálatok hogyan történt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 11:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és mennyit vártatok az esküvőig?
2021. máj. 2. 11:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nalunk majdnem 2 ev után volt lánykérés, fél év után eskuvó. Egy hétvégi kiránduláson, a Halászbástányán, este kérte meg a kezem, nagyon romantikus volt, csak mi voltunk ott, és a lépcsokon egy hegedus játszott épp valami romantikus zenét, a kilátás pedi egyébként is gyonyoru onnan.
2021. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tini szerelemnek induló kapcsolatból, 5 év után volt lánykérés. Sétálni mentünk a természetbe, hullott a hó, szép volt a táj. Beszéltünk a közös jövőről, aztán megkérte a kezem.

Még várunk az esküvővel addig, amíg nem bizonytalanság lesz, hogy meg lehet-e tartani, vagy nem.

2021. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Évforduló alkalmából elmentünk egy igluhotelbe. Vacsi után beültünk a privát jacuzziba ami a szobánkhoz tartozott, kicsit beszélgettünk a kapcsolatunkról (öt éves évfordulónk volt), és egyszer csak a medence széléről felemelte az ékszerdobozt, amit a gőz miatt észre sem vettem addig, és feltette a kérdést. Én először azt hittem viccel és az egyik otthoni ezüst gyűrűmet hozta el, aztán láttam hogy más a kő, és akkor esett le, hogy basszus ez tényleg lánykérés, na akkor sírtam. Fél év múlva össze is házasodtunk.
2021. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmentünk oda, ahol először voltunk együtt kirándulni. Ott egyszer csak letérdelt a férjem és megkérte a kezem. Ez januárban volt, júniusban volt az esküvőnk.
2021. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltük, hogy összeházasodunk és mikor, utána meg a családdal volt egy közös ebéd.
2021. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyaraltunk egy helyes, hangulatos kisvárosban. Este kimentünk egy étterembe vacsorázni, és vissza a szállodába ment, egy helyes kis parkon át vezetett az út. Ott leültünk egy padra, csak mi voltunk, és akkor elővette a gyűrűt, megkérte a kezemet.
2021. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy év után történt.

A kedvesem nem budapesti, úgyhogy tavaly februárban munka után elmentem érte és felmentünk a Várba, a kedvenc éttermünkbe. A kocsiban elrejtettem becsomagolva egy szál rózsát, amit az étteremben adtam át. Kibontotta és meglátta a szalagra kötve a gyűrűt, miközben én megkértem a kezét, a zongorista pedig a Kedvesem kedvenc zenéjét kezdte játszani.

Esküvő: mivel idősek a rokonok, így egyelőre várunk, amíg mindenki megkapja az oltást, illetve konszolidálódik a helyzet.

2021. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szórakozóhelyen tánc közben súgta a fülembe, hogy feleségül vesz, ha végzek a sulival. December volt. Még csak pár hónapja ismertük egymást, komolytalannak gondoltam. Aztán beszéltünk róla...tényleg mindketten ezt szerettük volna. Másfél év múlva valóban hozta a gyűrűket egy húsvéti családi összejövetelre, majd két év múlva volt az esküvőnk. Hosszú de boldog mennyasszonyi korszakom volt.
2021. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!