Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kit hogyan jegyeztek el? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit hogyan jegyeztek el? És menyi időt kellett várjon? Türelmetlenül tudta kivárni, vagy úgy gondolta, hogy majd eljön az ideje?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nem ugy kellene tortennie, hogy egyik fel majd' megeped, hogy eljegyezzek, de a masik nem akarja, csak huzza az idot. Az ilyesmiket meg kell beszelni. Ha nagy kulonbseg van a tervek kozott, az egy semmibe vezeto kapcsolat. Ilyen dolgokban nagyon fontos az egyetertes. Engem 5 honap utan jegyeztek el, utana ra 2 honapra meghazasodtunk. Mar eleg sok eve hazasok vagyunk es semmi gond nem volt sosem. Akik huzzak-halasztjak sok evig (5-8), ott valami gond van es ott rengeteg a valas (kornyezetemben erre szamtalan pelda van, egyutt voltak 8 evig, osszehazasodtak elvaltak - vagy 10-et tudnek kapasbol mondani. Biztos azert, mert ott a hazassagot egyik fel vegul kieroszakolja vagy azt hiszi, hogy majd a hazassag megmenti a kapcsolatukat).
2010. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal, 23 vagyok. Pár hete születésnapomkor jegyzett el!:) Nagyon meglepődtem, nem is számítottam rá! Talán, mert nem is vártam, sosem volt ez beszédtéma, kb 2x ha feljött a téma közöttünk, de inkább viccesen:) Szerintem nem kell erőltetni, ha a férfi nem teszi meg magától hát akkor.... Én biztos nem erőltetném...
2010. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek nagyon igaza van. Én még annyit tennék hozzá, hogy azért mondjuk egy évig együtt is kell élni-lakni az esküvő előtt, hogy utána ne érjen nagyon csúnya meglepetés.
2010. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
09:06: en nem akartam egyutt elni, mert akkor mar van nemi kapcsolat es nekem fontos volt, hogy hazassag elott ne legyen.
2010. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, megértem, de mi van akkor, ha pont ott lesz probléma? Az is tönkreteheti a házasságot. Nagyon nehéz kérdés ez, legszívesebben én is csak egyszer választanék, és akkor örökké, de nekem elsőre nem sikerült. Most már másképp csinálnám, de késő...
2010. nov. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
08:00-nak: van egy olyan mondas, hogy arra vagyakozunk, hogy ami megtortent megvaltoztassuk arra, amit nem tettunk meg, pedig arrol nem tudjuk, hogy hogy sult volna el...talan rosszabbul. Miert vagyunk azzal az elofeltetelezessel, hogy az jobb lett volna? Ez csak egy illuzio. Senki sem hiba nelkul valo, ezert nem is kellene arra torekedni, hogy tokeletes part talaljunk, hisz ilyen nincs. Mindenkinek kell kisebb-nagyobb kompromisszumokat kotnie egy hazassagban. Aki nem ezt allitja a sajatjarol, az hazudik. Nem mindegy, hogy ki milyen, de en nem erzem ugy, hogy massal jobb lenne. Mindenkinek meg lehetnek a "heppjei", amik csak evek multan derulnek ki.
2010. nov. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem elsőnek 7 év várakokozás után jegyeztek el,a fiút már a szülei unszolták,pedig sokszor volt téma köztünk.Aztán egy év múlva szakítottunk,mert ő nem akart tovább lépni.Azóta eltelt 3 és fél év, 2 éve férjnél vagyok, most születik a második baba.Férjemmel mindjárt az elején közöltem nem szeretnék sokat várni.Nem kellett:)A lánykérés meglepetés volt Velencében.
2010. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!