Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnan tudják az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudják az emberek, hogy ő az akivel le szeretnék élni az életüket?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Még nincs egy éve, hogy együtt vagyok egy sráccal. Az elején elég sok surlódás volt közöttünk, de mostanában egyre jobb minden mert szépen lassan összecsiszolódtunk. Biztosra tudom, hogy ő tényleg soha nem csalna meg, hogy szeret. Nyilván vannak dolgai amik az őrületbe kergetnek de szerintem ezt ő is el tudja mondani velem kapcsolatban. Volt hogy nemrég többször megemlítette az eljegyzést, az összeköltözést ami eléggé meglepett mert nem sok ideje vagyunk együtt. Az előtte lévő kapcsolatomban sajnos többször csaltak meg és elég csúnya vége lett, amiből nehezen másztam ki, ezért is nálam nagyon fontos az, hogy tudjam, 100%-ig bízhatok benne, ez pedig nála nem kétséges soha egy percig sem. Az előző kapcsolatomban az volt, hogy nagyon odavoltam a srácért, nagyon elvakult szerelmes voltam, ez a másikról pedi már sajnos nem volt elmondható, a végén így elég nagyot is koppantam. A mostani páromnál nem érzem ezt a vak szerelmet, inkább mondanám azt, hogy ő az aki jobban odavan a másikért. Szeretem, de nem mint egy szédült kislány. Kicsit félek meglépni ezt az összeköltözés, eljegyzés szintet. Valószínűleg fiatal tapasztalatlanságomból is fakad, hogy sok tapasztalatom sajnos nincsen az egészséges kapcsolatokkal kapcsolatban. Amikor titeket eljegyeztek vagy ti jegyeztetek el valakit, mit volt bennetek? Nem féltetek attól hogy vajon jó döntést hoztok e? Szívesen fogadok ezzel kapcsolatban bármiféle tapasztalatot.

2021. máj. 30. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
"Amikor titeket eljegyeztek vagy ti jegyeztetek el valakit, mit volt bennetek? Nem féltetek attól hogy vajon jó döntést hoztok e?" - nem féltem, sőt. Nagyon határozottan tudtam, hogy én ezt akarom, hogy ez a jó döntés. Mert erre vágytam, vele. Egy fia kétely vagy aggodalom, kérdés sem volt bennem. Pedig ugyanúgy 21 éves voltam, amikor összejöttünk, bár mi akkor egyből már össze is költöztünk, és 23 voltam, amikor megkért. És amúgy szerintem ez a titka az egésznek, innen tudod, hogy a megfelelő emberrel vagy. Hogy nem bizonytalankodsz. Ha már van benned bizonytalanság a közös jövővel kapcsolatban, akkor valahol a tudatod legmélyén sejted te, hogy nem lesz ebből holtomiglan-holtodiglan, hiába ésszel úgy gondolod, hogy annak kéne lennie.
2021. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

Én kiszállnék ebből, most. Tudod miért? 17 éves voltam, amikor jött az első fiú az életembe. Nem voltam belé szerelmes. És nem azért, mert 120 kiló volt, hanem mert nem és kész. Jóravaló volt, de nem jött az a szikra.2 évig ostromolt, mire felfogta szegény, hogy nem vagyok szerelmes.

Nagyon nehéz volt nekem is, mert közben vágytam arra, hogy szerelmes legyek.

32 évesen is vágyok rá, de majd jön.

2021. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%
Én egyáltalán nem féltem mikor a férjem anno megkért, és ő sem. Mi mindketten éreztük az elejétől, hogy összetartozunk, ez az érzés azóta is megvan:), pedig eltelt 11 közös év, és 9,5 éve annak is, hogy összeházasodtunk:) Továbbra is ő életem szerelme, és én is neki.
2021. jún. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!