Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnan tudják az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudják az emberek, hogy ő az akivel le szeretnék élni az életüket?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Még nincs egy éve, hogy együtt vagyok egy sráccal. Az elején elég sok surlódás volt közöttünk, de mostanában egyre jobb minden mert szépen lassan összecsiszolódtunk. Biztosra tudom, hogy ő tényleg soha nem csalna meg, hogy szeret. Nyilván vannak dolgai amik az őrületbe kergetnek de szerintem ezt ő is el tudja mondani velem kapcsolatban. Volt hogy nemrég többször megemlítette az eljegyzést, az összeköltözést ami eléggé meglepett mert nem sok ideje vagyunk együtt. Az előtte lévő kapcsolatomban sajnos többször csaltak meg és elég csúnya vége lett, amiből nehezen másztam ki, ezért is nálam nagyon fontos az, hogy tudjam, 100%-ig bízhatok benne, ez pedig nála nem kétséges soha egy percig sem. Az előző kapcsolatomban az volt, hogy nagyon odavoltam a srácért, nagyon elvakult szerelmes voltam, ez a másikról pedi már sajnos nem volt elmondható, a végén így elég nagyot is koppantam. A mostani páromnál nem érzem ezt a vak szerelmet, inkább mondanám azt, hogy ő az aki jobban odavan a másikért. Szeretem, de nem mint egy szédült kislány. Kicsit félek meglépni ezt az összeköltözés, eljegyzés szintet. Valószínűleg fiatal tapasztalatlanságomból is fakad, hogy sok tapasztalatom sajnos nincsen az egészséges kapcsolatokkal kapcsolatban. Amikor titeket eljegyeztek vagy ti jegyeztetek el valakit, mit volt bennetek? Nem féltetek attól hogy vajon jó döntést hoztok e? Szívesen fogadok ezzel kapcsolatban bármiféle tapasztalatot.

2021. máj. 30. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem tudja, hogy jól választott-e 🤷‍♂️
2021. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez így neked nem fog működni.

Nem voltál soha igazán szerelmes ebbe a srácba.

Én úgy gondolom, kell az első 1-2 évben az a fajta lila ködös szerelem, ami ha elmúlik is, nagyon erős kötődést hoz létre. Ez a fajta kötődés az, ami miatt az ember tudja, hogy lehorgonyozhat, mert egyszerűen összetartozunk és észre se veszek mást.

Változhat ez is, mert az élet nagyon hosszú.

De arra alapozni, ami már az elején is egy langyos fo.s és ennyire egyoldalú, arra alapozni nem lehet.

Fiatal vagy még, lehetsz még szerelmes. Persze lehet, hogy összetörik még párszor a szívedet, de azzal élni, akit nem szeretsz igazán, az a legborzalmasabb sors, amit el tudok képzelni. Volt benne részem, a lányomnak soha nem kívánnám. Azt mondanám neki, hallgasson a szívére, van amikor az az okosabb!

2021. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Majd a hosszú évek alatt kiderül.Ha mindketten tesztek egymásért és a kapcsolatért nem lesz gond.Hullámvölgyek lesznek minden kapcsolatban vannak.Csak akarjátok egymást nagyon nagyon és jöhet bármi átvészelitek.
2021. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
87%

Ajajajaj. Én úgy tapasztaltam, hogy ahol nincs meg a kezdeti szikra a nő részéről, az a szitu nem fog változni a későbbiekben sem.

Te nem akarod ezt az egészet. Már csak abból kifolyólag, hogy ha egy minimális kételkedés is felmerül akármelyik félben, itt most konkrétan benned, az már nem lesz teljesen őszinte, tiszta kapcsolat, házasság.

Nézd, életem során én hiába akartam bárkivel is bármi komolyabbat, ha ő nem gondolta úgy, vagy nem bízott bennem, vagy nem érezte azt, amit én, akkor abba már bele lehetett szarni.

Ha én lennék a hapsid és kételkednél bennem, miközben én meg pont az életemet képzelném el veled nagyon hosszú távra, egy percig sem erőltetnék rád semmit. Mielőbb leépíteném a kontaktunkat. Miért is küzdjek olyan közös életért, amit csak én szeretnék, a másik nem...

Ilyenbe bele se mennék, bocs...

2021. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem teljesen a kérdésre válasz, de azt jegyezd meg hogy semmit sem kell meglépned amíg nem érzed úgy 1000%-ig hogy biztosan akarod. Főleg hogy csak 22 vagy. Persze előbb-utóbb szeretnék az emberek ha a kapcsolat fejlődne, de ha jó a kapcsolatotok akkor ezt is meg kell tudnotok beszélni, hogy nagyjából mit mikor akartok.


22 évesen a mai világban szerintem (!!) hülyeség házasodni. Korod beli vagyok és tapasztalom magamon is, meg a környezetemen is, hogy mennyit változik az ember ebben a korban pár év alatt. 2 éve bizonyos szempontból TÖK más voltam és tök mást akartam. Az ember is fejlődik, változik.


Lényeg a lényeg hogy semmit nem kell elsietned, sőt nem is szabad. Mert ha majd készen állsz erre vagy arra azt majd tudni fogod.

2021. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Két gyerek és egy 30 éves futamidejű lakáshitel, amit csak ketten együtt tudtok törleszteni - ha ez megvan, nem sokat fogsz gondolkodni azon, tényleg mellette fogsz-e élni vagy elhagyod.
2021. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják, csak együtt maradnak és igyekeznek kihozni belőle amit lehet.
2021. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem így működik. Ha meg így vagy vele, kár esküvőn és gyerek témán aggódni vele.

Ő hány éves? Összeköltözni sem kell még, ha nem akarsz. De szerintem te nem vele fogod leélni az életed.

2021. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem "tudják", hanem eldöntik.
2021. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Mo.-n ezt mindenki tudja, azért van minden héten 10 válás:):):).
2021. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!