Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj, ha én mint lány, kérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha én mint lány, kérem meg ac párom kezét?

Figyelt kérdés

4eve vagyunk együtt, én szeretnék lagzit, nem tudom, hogy ő is szeretne e.!

Baj lenne, ha én kérem meg, hogy el venne e feleségül?


2021. jún. 9. 13:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
4 év alatt nem sikerült megbeszélni, hogy ki mit gondol a jövőről? Úgy elég gáz...
2021. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
BEszélgess vele a témáról, ne a kezét kérd meg... normális nem töketlen hapsi sztem ettől világgá szalad.
2021. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Mindenesetre fura, és nem biztos, hogy tetszene neki. Talán beszélgetnetek is kellene, nem csak szexelni!

Ha 4 éve együtt vagytok, akkor kellene egy közös tervnek lenni az összeköltözéstől, eljegyzésen át, házasságig, gyerek kérdésig. Van ilyen?

2021. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem gaz! Beszelgess vele, hogy mik a tervei..mit szeretne..hogy lat benneteket pl tiz ev mulva...Ne kerdezd meg, hogy "Amugy nosulni tervezel-e"?


Azert ne te kerd meg, mert ha rosszul reagalja le es megalazonak talalja, akkor felejtsd el, hogy valaha is megkeri a kezed!

2021. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Az en pasijaimnak 100 h nem jonne be ha ra akarnak vmit eroltetni es nem erezhetnék magukat ffinek ebben


Neked kell azt tusnod h a te parod milyen

2021. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Össze költöztünk már, van egy kislányuk is, de az eljegyzesrol csak annyit mondott, hogy nagy lagzit, és "normális" gyűrűt szeretne. De ha nem vagyunk hú de gazdagok, akkor ne akarjon nagy lagzit, már mondtam neki, hogy nekem az is elég, ha 2 tanú van és ennyi. De azóta nem került szóba újra.
2021. jún. 9. 13:54
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Ja hogy gyerek is van. A nagy lagzi meg drága gyűrű kifogás, időhúzás. Nem akar elvenni. Szerintem ne kérd meg a kezét, mert kinevetteted magad. Őszintén sajnálom a helyzeted.
2021. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
6-os Akkor itt az idő újra szóba kerülnie. Nem megkérni kell, hanem megbeszélni, hogy ez neked fontos, ha már gyerek is van az eljegyzést át is ugranám a helyetekben.
2021. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben inkább ne, csak hozd fel újra a témát és beszéljetek róla.
2021. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
10%
Vicces ez, hogy az én munkahelyemen kb. az összes házas nőnek van munkahelyi szeretője, de azért a nők hisztiznek, elvárják, hogy elvegyék őket feleségül az idióta férfiak, akiket aztán megcsalnak.
2021. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!