Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szépen kérem mindenkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szépen kérem mindenkinek a segítségét! Nagyon szeretem a lányt, és tanácsok kellenének?

Figyelt kérdés

Helyzet, hogy ez a lány már elég régóta tetszik (2-3 hónapja) de valahogy még magamnak se vallottam be, de most, az utóbbi pár hétben nagyon megtetszett, és most meg már úgy szeretem, mint eddig még egy lányt se!!

Neki én elvileg nagyon tetszek, de nem tudja eldönteni, hogy akarna-e járni velem, vagy nem, ezért tanácsok kellenének, hogy mivel tudnám elnyerni a szívét!!!

Segítsetek pls :/



2015. febr. 18. 16:00
 1/4 Linó03 ***** válasza:
Nálam az általános, nem nyomulós kedveskedés bejön.
2015. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Odamész hozzá, megmondod neki, hogy randevú.

Aztán ha belemegy, akkor nincs több kérdés, minden nap egyre több, aztán házasság, gyerekek, kanapé, kötött pulcsi, barátok közt, temetés.

2015. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia :) szerintem hívd el valahova, ha tényleg tetszel neki, elmegy, aztán összejöttök, ősi recept :)

nyugi, ne stresszelj rá :) (könnyű azt mondani :DD)

17/l

2015. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól még ha el megy az nem azt jelenti hogy tetszel is neki. :) Velem is volt már hogy el jött és csak barátkozni akart ... De azért persze hívd el randira és ott minden kiderül. Vagy ha az se segít vigyétek be a monika showba
2015. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!