Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek, ha felbontom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bigbigke kérdése:

Szerintetek, ha felbontom az eljegyzésem egy lánnyal, azért mert rájöttem idővel, mégsem akarom elvenni, és kérem vissza a gyémántköves eljegyzési gyűrűt amit úgy csináltattam neki, jogos visszakérnem? (A lány nem akarja visszaadni)

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 10:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
visszakérheted, de ha nem adja, joga van hozzá.
2017. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
6%
Lopd visssza tole :D
2017. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
30%
Ha magától nem adja akkor felejtsd is el örökre. De ebből is látszik hogy jó döntést hoztál. :)
2017. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Te adtad oda neki, innentől az ő döntése, hogy visszaadja neked vagy sem.
2017. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Én kérés nélkül visszaadtam annak idején. Szerintem nem kérdés, hogy nem tartom meg. Ha a férfi nem kell, akkor a gyűrűje sem. Érjen akármennyit is!
2017. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
#5, a pasi gondolta meg magát, a pasinak nem kell a csaj, nem fordítva.
2017. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
43%
És? Nálunk is így volt. De ez oda-vissza megy. Ha én nem kellek, akkor ő sem nekem. Innentől kezdve nem teljesen mindegy? A gyűrű annak a jelképe, hogy összetartozunk. Ha nem tartozunk össze, akkor felesleges.
2017. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
29%
Te se szeretted akkor azt a férfit. Aki szereti a másikat, az ragaszkodik is a másikhoz, és nem tud egyről a kettőre váltani, hogy oké, akkor most már nem kellesz te sem.
2017. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

Ajándékot nem illik visszakérni, a gyűrű meg ajándék volt. Ezért kell jól meggondolni az eljegyzést.

Persze amelyik lányban van egy kis tartás, az magától visszaadja, de kötelezni nem lehet / illik rá, hogy visszaadja.

2017. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%
Szerettem, de megcsalt. Had ne kapaszkodjak valakibe, aki így megaláz!
2017. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!