Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyezném a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyezném a barátnőmet, milyen lenne ez a gyűrű?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyanban lenne segítségre szükségem, hogy ugye van a gyűrű, de nem eljegyzési gyűrű, hanem jegygyűrűként van számon tarvta a web oldalon, azzal is eljegyezhetem, vagy csak az arra "kitalált" gyűrűvel, ez a gyűrű tetszik, a tényleges jegygyűrű is ilyesmi lesz, de ez így nem ciki?

Itt a linkje a gyűrűnek:


[link]



2021. szept. 8. 10:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem, a jegygyűrű tabu, pontosan a házassagot mutatja. Az eljegyzési pedig a jegyben járást.
2021. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Két opció van általában.


Az egyik, hogy olyan gyűrűpárt vesztek, mint amit linkeltél. Ezt hordják esküvő után. Ezt általában eljegyzés után együtt választja ki a pár. Ilyenkor klasszikus eljegyzési gyűrű nincsen.


A másik opció, hogy a lánykérés egy eljegyzési gyűrűvel történik, a klasszikus 1 köves gyűrű a gyakori.

Ezek kb így néznek ki:


[link]


Esküvő után pedig a karikagyűrű kerül mellé. A kettőt együtt szokták hordani.


Annak nem sok értelme van, hogy most eljegyzed egy karikagyűrűvel és esküvőre vesztek egy másikat.

2021. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Ne egy karikagyűrűvel kérd már meg a kezét...

Azt majd együtt kiválasztjátok az esküvőre.

2021. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez ígyis úgyis snassz
2021. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez borzalmasan csúnya, ne válasszátok semmihez.


Modern is meg nem is, nagyon nem tetszik.


Egyébként ne jegygyűrűvel kérd meg a kezét, olyan ez, mintha sícipőt húznál utcára. Lehet benne járni, de azért nem arra van kitalálva..

2021. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csúnya 🙈
2021. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
El lehet jegyezni ezzel is, de én úgy vagyok vele, hogy a bevonat lekopik, a kő kiesik, főleg ha ennyiért veszed. Inkább kérd meg ezüsttel a kezét, ha nincs pénzed aranyra. Az meg, hogy neked tetszik... Neki is hordani kell egy életen át, jó lenne, ha neki is tetszene.
2021. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, de te nyilván tudod, a kedvesednek mi jön be, arra figyelj, ne ránk.
2021. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi, hogy ezt mondom, de ez egy kifejezetten ízléstelen darab. Mellesleg karikagyűrű és nem eljegyzési gyűrű. Ezzel szerintem semmiképp ne kérd meg a barátnőd kezét, ha jegygyűrűt nem akarsz semmiképp, akkor inkább együtt válasszátok ki a karikát.
2021. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet a középkorú pénztárosnők hordanak, akiknek az épített francia körmük alatt ül a retek. 🤮
2021. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!