Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyezném a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyezném a barátnőmet, milyen lenne ez a gyűrű?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyanban lenne segítségre szükségem, hogy ugye van a gyűrű, de nem eljegyzési gyűrű, hanem jegygyűrűként van számon tarvta a web oldalon, azzal is eljegyezhetem, vagy csak az arra "kitalált" gyűrűvel, ez a gyűrű tetszik, a tényleges jegygyűrű is ilyesmi lesz, de ez így nem ciki?

Itt a linkje a gyűrűnek:


[link]



2021. szept. 8. 10:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez karikagyűrű, nem eljegyzési. Mellesleg ez a kétféle szín hááát nem is tudom, nekem nem jönne be.
2021. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne karikagyűrűvel kérd meg, aztmajd együtt kiválasztjátok.Eljegyzési gyűrűvel kérd meg.
2021. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

Se nem eljegyzési, se nem arany. Hát én nemet mondanék, az biztos.

Inkább spórolj össze egy tisztes eljegyzési gyűrűre, ezüstből vannak olcsóbbak is, de én az aranyra, fehéraranyra esküszöm.

2021. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
Egy csinos fehérarany eljegyzési gyűrű cikóriával 40-50 körül van... Ne legyél már ekkora szarrágó FFS
2021. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt ez ronda. Másrészt a karikagyűrűt együtt szokás kiválasztani, pont azért, mert mindkét félnek egész életében hordania kell, hát én egy ilyen ocsmányságot nem hordanék akkor sem, ha Brad Pitt adná személyesen. És emellé semmi értelme utána egy másik gyűrűnek.

Az ára miatt gondolom, hogy spórolni akarsz, akkor vegyétek csak egyféle gyűrűt, de az ne ilyen bazári legyen.

Kérd meg gyűrű nélkül ha spórolni akarsz, és akkor majd együtt választotok egy szép karikagyűrűt.

Nekem is csak egy gyűrűm van, amivel megkérték. Az ilyen átmenet a karika és az eljegyzési között, van benne egy kisebb kő, de nem zavar a hétköznapokban, és abszolút a stílusom, szóval mondtam, hogy karika nekem nem is kell, mert ez is megfelelő.

De szerintem nálatok célszerű kerülni a meglepetéseket, és együtt választani.

2021. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne karikagyűrűvel kérd meg, hanem eljegyzési gyűrűvel (lánykérő gyűrű).
2021. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
24%

Kövezzetek meg, nekem ez tetszik nőként. 🤷‍♀️


Egyébként vannak olyan területek itthon is, ahol az a divat, hogy karikagyűrűvel kérik meg a nőt. Ismerősi körben is van ilyen, náluk nem divat a kísérőgyűrű, de szeretett volna lánykérést, a karikával kérte meg a lányt. A gyűrűt pedig mindketten hordják, esküvő után majd átkerül a másik kézre. Ez is a hagyomány egy formája amúgy.

2021. szept. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az eljegyzési gyűrű általában egyköves gyűrű, amit csak a nő hord. Aztán a karikagyűrűket együtt választják ki, amit az esküvőn húznak fel. Persze van olyan szokás is, hogy a karikagyűrűvel van az eljegyzés, amit addig a bal kézen hordanak, majd az esküvőn átkerül a jobbra. Minden esetre nekem a külön lánykérős gyűrű sokkal jobban tetszik, de azt nem tudom, a te párod mit szeretne. Az ízlését se ismerem, nekem ez a gyűrű személy szerint nem tetszik. És nagyon nem vagyok azon a párton, hogy milliókat költsünk a gyűrűre, de azért eljegyzési illetve jegygyűrűnek mindenképp (fehér) aranyat szeretnék.
2021. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez karikagyűrű, aminek nincs köze az eljegyzésihez.


Viszont nőként mondom, hogy ez rettenet csúnya. Ízléstelen, igénytelen.

2021. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
77%
Huuuh.Ha csak ilyen szinten tudsz vásárolni, jobb ha nem is veszel inkább semmit.Ennél még a semmi is jobb, nem kötelező gyűrűt venni eljegyzéshez/házasságot.Ez a gyűrű annyira ocsmány és gagyi, hogy a semmi ennél kevésbé gázabb.Amúgy ennek a gyűrűnek a tényleges értéke nincs 200Ft.Kínai boltokban, vásárokban,piacon ezeket árulják 300Ft-ért.Minek adnál ennyit érte?
2021. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!