Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány karátos gyűrű felett nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány karátos gyűrű felett nem illik nemet mondani lánykérésnél?

Figyelt kérdés
Itt most volt egy eset,srác kamionos vett egy csilli villi gyűrűt nő meg nemet mondot.Mert kamionosként nem akarna hosszútávon vele lenni.Ez volt az indok,de este el is költözött a csaj tőle,állítólag a szeretőjéhez.
2021. okt. 24. 10:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem az értéke számít.1400 euro az éphogy az osztrák minimál bér felett van, nem olyan sok pénz az.Amúgy azért nem akart a csak Vele lenni, mert szar volt már a kapcsolta és soha nem volt otthon és gondolom ezen nem is akart változtatni belátható időn belül.
2021. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mert kamionosként nem akarna hosszútávon vele lenni."ű

Igen, biztosan csak a a gyűrű az oka, véletlenül sem az, hogy ő nem úgy képzeli el a házasságot, hogy a férje az év felében távol van...


Engem apám 4 tevénél kevesebbért nem ad. :))

Viccet félretéve, nincs ilyen. Bármilyen drága gyűrűnél mondhat valaki nemet. Ugyanis nem egy gyűrűhöz megyek hozzá, hanem egy férfihoz.

2021. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező , amúgy leírtad a második mondatodban, minden más felesleges
2021. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
Csillivilli gyűrűt is visszadnám, ha akitől kapom pld egy tuskó.
2021. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb dolog a gyűrűért benne maradni egy rossz kapcsolatban.

Én az eljegyzést még elfogadtam, mert azzal elvileg azt akarta bizonyítani, hogy szeret, és ezért összeszedi magát, én meg hittem neki. Nem voltak amúgy drága gyűrűk, mégis az eljegyzés ténye miatt rosszabb volt később szakítani.

2021. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!