Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány karátos gyűrű felett nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány karátos gyűrű felett nem illik nemet mondani lánykérésnél?

Figyelt kérdés
Itt most volt egy eset,srác kamionos vett egy csilli villi gyűrűt nő meg nemet mondot.Mert kamionosként nem akarna hosszútávon vele lenni.Ez volt az indok,de este el is költözött a csaj tőle,állítólag a szeretőjéhez.
2021. okt. 24. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Mondd hogy troll vagy, könyörgöm 🤦
2021. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
"Egyszerű melós" kérdés álcázva?
2021. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Baromira nem függ a gyűrűtől. Nem megveszed a nőt a gyűrűvel, basszus, ha nem akar veled élni, nemet mond és kész.
2021. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmek számítanak. Akkor nem illik nemet mondani, ha kölcsönösen szerelmesek vagtok, és együtt szeretnétek élni.
2021. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sunshinedoll ***** válasza:
98%
Most valaki azért éljen boldogtalan párkapcsolalban, hogy meg ne sértse a másikat? LOLOOLolo.
2021. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kamionosként pedig nem keres rosszul a srác 1400 euro meg van minden hónapban.
2021. okt. 24. 11:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem volt jó az időzítés. Előbb tudnod kellett volna, hogy szeret-e, és veled akarja leélni az életét.
2021. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
6: ja, lehet, hogy jól keres. De kamionos apa lányaként én tudom, hogy ez milyen élet. És kösz, nekem pl. nem kellene kamionos pasi. Olyan kell, aki ott van velem.
2021. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyi. Nem a piacon vagyunk
2021. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Az egyszerű melósnak nincs mèg ekkora szókincse 😆


De jól èrzèkeled, a diagnózisa hasonló 😆😆


Együtt vagy egy nővel , rossz a kapcsolat , boldogtalan vagy , vesz neked egy autót, velemaradsz?

Úgy hogy neked állítólag van màs.


Mèg mindig nem a pénzről szól ez a story nem tudom mit kellene tennünk hogy megèrtsètek egyszer ebben a rohadt èletben.


Gallyra ment a kapcsolatuk MÀR a gyűrűzès előtt, utána màr vehetett neki volna bàrmit.

2021. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!