Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Melyik weboldalon lehet jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik weboldalon lehet jó minőségű eljegyzési gyűrűt venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Melyik oldalon lehet jó minőségű gyűrűt rendelni? Van valaki aki netről rendelte valamelyik ékszerésznek a webshopjabol?

Néztem a glamira.hu oldalt, de ott 3x drágábbak ugyanazok mint máshol, lehet nem véletlen?


Tapasztalat valakinek?



2022. jan. 20. 05:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, mostmár látom!

Csak valaki egy teljesen másik oldalt irt a válaszok között, hogy az az ő webshopjuk.

2022. jan. 20. 15:27
 12/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat!

Az is az övék ahogy látom a karika gyűrűs, csak külön van mind a kettőre, ez tok jó!

2022. jan. 20. 15:31
 13/15 A kérdező kommentje:

Megnézem őket is mindenképp!


Ez szerintetek milyen?


Árban megéri-e? Stb.


[link]

2022. jan. 21. 09:06
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Minek emelgeted ki a kérdést, nem kaptál még elég választ? Ne legyél már ennyire életképtelen
2022. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Véletlen volt, mi van veled?

Ne legyél már ennyire bunkó, mindentudó balhere…

Már megkaptam amit akartam, mindegy jelentem is a hozzászólásodat, csak a kötekedés..

2022. jan. 23. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!