Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom lassan 9 éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lassan 9 éve nem kérte meg a kezem. Van értelme így folytatni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Többször kérdeztem tőle az évek során finoman és jeleztem, hogy számomra fontos. A környezetemben is sokan élcelődnek miatta. Megalázó, hogy mindenkit a környezetemben 1-2 év után eljegyeznek, összeházasodnak. Mi meg a 10 évhez közeledve nem tartunk ott. Már úgy érzem, hogyha megkérne sem tudnék örülni neki, mintha már szánalomból tenné ennyi év után, muszájból, nem saját döntésből. Tanácstalan vagyok. Jól megvagyunk együtt, de ezen nem tudok túllépni.
2022. ápr. 3. 09:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
És mit mondott amikor kérdezted?
2022. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
Erős kapcsolat lehet, ha itt nyivácskolsz és nem vele beszélted meg sok éve, vagy már az elején, hogy mi az álláspontotok a házasság kapcsán, mert lehet, hogy ő értelmetlen vagy avítt dolognak tartja, látta a szülei szar házasságát, vagy nem futná a manapság kötelező "ereszdelahajamatköltsünkel5millátegynap" lakodalomra, a sok potyásnak.
2022. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

2# semmi értelmét nem látom én sem a több milliós 100 fős lagziknak. Nem ezzel van a probléma.

Nagyjából 4-5 éve beszéltem vele erről és többször felhoztam azóta, hogy számomra fontos lenne. Mindig megkaptam, hogy ne erőltessem meg hogy velem tervez élete végéig, tudom jól. Mintha ő sértődne meg, hogy felhoztam a témát, meg mintha pár hónap után tettem volna ezt.

Ezenkívül jó a kapcsolatunk, sokat beszélgetünk, programozunk

2022. ápr. 3. 10:14
 4/23 A kérdező kommentje:

Az először szó kimaradt.


Fiatalon ismerkedtünk meg, az elején nem volt téma, hiszen együtt sem éltünk még és nem volt annyi keresetünk, hogy szóba jöjjön.

2022. ápr. 3. 10:20
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Az oka még mindig nem derült ki, hogy MIÉRT nem akar házasságot a párod. Ezt lenne érdemes megtudni tőle 🙃
2022. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem lenne, de ez csak az én véleményem.


A környezetemben amúgy az megy, és nagyon sok embernél megfigyelnem, hogy szakítanak 5-7 éves kapcsolatok után, és a következővel 1 éven belül már lagzi van.

2022. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ezen nem tudsz túllépni, ő pedig nem áll kötélnek, akkor ennek itt a vége.

Ha neked ez fontos, akkor mindig tüske lesz benned és lassan elkezdesz megkeseredni. Ez már el is kezdődött, hiszen te magad írtad, hogy már nem tudnál örülni.

Én megertelek, nekem sem a csili-Vili lagzi miatt fontos. Egyszerűen egy ponton túl jó érzés, ha törvényesen felvallaljuk egymást. Ez nem cél, meg nem verseny, de ha ejutunk arra a pontra, akkor miért olyan megterhelő szűk családi körben egy meghitt szertartás, ahol nem a felhajtás a lényeg.

2022. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell finomkodni. Elmondod neki, hogy te házasságban képzeled a jövőtöket, szeretnél x gyereket, hogy és hol szeretnél élni, legyen szíves nyilatkozni, hogy neki milyen közeli/távoli tervei vannak.

Ha semmilyen, akkor hiába vársz előre lépést.

2022. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan kérdezed?

Szivi: nem fog megkérni. Főleg elvenni. Gyereket se akar.

Neki ez így jó: együtt laktok, megvagytok, van fix punci, de ennél komolyabb elköteleződést ne akarj.

Azért puffog, mikor megkérdezed, mert így nem kell kimondania az igazságot, hogy soha. Nem ad konkrét választ, de nem is ígért semmit. Halogat meg terel.


Ülj le, döntsd el, hogy neked mi fontos: jó ez a kapcsolat, mert szereted annyira, hogy feláldozd ezt a vágyad? Vagy nem szeretnél úgy megöregedni, hogy senki se hív a feleségének? Ebben az esetben minél előbb zárod le, annál több esélyed lesz párt találni.

2022. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7%
Hát keress olyat aki elvesz. Én rendszeresen el szoktam venni a nőket ők szeretik és akarják, a válás piszok gyorsan megy szóval párszor már házasodtam. Keress ilyet és akkor boldog leszel.
2022. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!