Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni a kapcsolatot úgy hogy a barátnőm nem akarna gyereket sosem én meg szeretnék majd idővel?

Figyelt kérdés

Nagyon csodálkozom hogy ő nem akar. Szerintem ez az élet rendje. Meg a lányok többségének szerintem minden vágya hogy egyszer anyuka lehessen. Úgy érzem csak raboljuk egymás idejét, mert más a jövőképünk. Ő 23 én 25 szóval még van idő, meg lehet szakítanánk is addig. De nem sok értelmét látom hogy vele legyek, meg kicsit ki is ábrándultam belőle.


Amúgy 10 lányból mennyi szeretne majd babát kb?


2022. márc. 13. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme igy folytatni.

Nem tudok statisztikát,de teny hogy manapság kevesebb lany akar babát,mint azt hinne az ember.Kornyezetmbol kiindulva kb 50-50%

2022. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted az élet értelme, egy csomó ember szerint pedig nem, szerintem sem az.

Ne mondd már meg, hogy a nők anyukák akarnak lenni, majd egyenként eldöntik. Ő nem akar és kész, és gondolom leszarja, hogy mások akarnak-e, külön álló élete van másoktól.

Valóban jobb szakítani.

2022. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Nincs.


Egyébként nem minden nő akar gyereket, ez egy nagy tévedés. Pl én sem akarok.

2022. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, biztosan találsz olyat, aki akar.
2022. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

"a lányok többségének szerintem minden vágya hogy egyszer anyuka lehessen"

Ebben hatalmasat tévedsz. Mindenesetre tényleg keress egy olyan partnert, akivel egyeztek ilyen téren.

2022. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod a lányok többsége anyuka akar lenni, miért kérdezed, 10-ből mennyi akar gyereket? Férfilogika?
2022. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ti miről beszelgettetek az ismerkedesi fázisban?

Én mindig felhozom, hogy majd szeretnek családot (persze általánosságban, nem épp az aktuális randi partnertől), aki máshogy látja, azzal meg nem egymást keressük.

Nekem ez egy sarkalatos pont volt, én minden ilyet megkerdezek 2-3.randin, pont ezért, hogy ne csesszuk el egymás idejét. Nem baj, tanultál belőle, legközelebb eszerint cselekszel majd :)


23N

2022. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne folytasd
2022. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha kiábrándultál emiatt, nem érdemes folytatni. Néha egyébként az élet az, ami felülírja a dolgokat. Mi pl. a párommal 22 évesen is úgy voltunk, hogy jöhetne gyerek, aztán tessék, mindketten meddők vagyunk, sok-sok éve együtt.
2022. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

23 évesen röhej ma ilyeneket kőbe vésni szerintem. Mintha nem változhatna a vélemény egy élmény hatására is akár, vagy idővel…


23 évesen lehet vagy 3-5 év munkaviszonya, vagy egy mesterszakja esetleg.


Nem értem, ti itt miket gondoltok, amikor veritek az asztalt, hogy “de hát én 14 éves korom óta így gondolom”. :DDDD

2022. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!