Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hol tudok vásárolni ezüst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok vásárolni ezüst anyagú,kinyítható (fényképes) szív formájú medált? Egy ezüst karláncal szeretném kombinálni <3

Figyelt kérdés

Mivel a barátnőm ki nem állhatja a gyűrűket és a a nyakláncokat is

Így úgy határoztam hogy egy ezüst szív medállal kérném meg a kezét.

Közös kedvenc fotónk lenne benne :)

Egy karláncal kombinálva lehetne viselni.

(6 év alatt még ékszert nem láttam rajta fülbe valón kívűl....)gyűrűje sincs !



2022. ápr. 10. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ez a gyűrű más! Én sem szeretem az ékszereket,nem is hordok! De az eljegyzésem gyűrűvel történt, és munkahelyen kívül mindenhová hordom!
2022. ápr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A karkötő a legzavaróbb ékszer, azt hordják legkevesebben.

Nyugodtan kérd meg gyűrűvel.

2022. ápr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy utálja? Én sem nagyon hordok ékszert de nem azért mert utálom hanem mert nem telik rá. Ennek ellenére ha kapnék eljegyzési gyűrűt azt biztosan hordanam.
2022. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vállalkozó a kiválaszotttam édes apja így tellene ott is rá bőven.

Mióta ismerem a lányt nem hord semmi ékszert...

Lehet végűl a gyűrű marad.

Ezt a karláncot valahogy nem oda illőnek tudom gondolni.

Csak már nem tudok mit kitalálni.

2022. ápr. 10. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hordtam soha gyűrűt, zavart volna és el sem tudtam volna képzelni magamon olyat, ami nem eljegyzési vagy jegygyűrű. De ezek mások. Egyébként ez a legkevésbé zavaró ékszer a felsoroltak közül, nagyon hamar hozzá lehet szokni. Ezen kívül pedig a gyűrűt is hordhatja medálként (bár inkább nyakláncra téve, a karkötőhöz csak olyan speciális megoldást tudok elképzelni, hogy két oldalról kapcsolódik rá a lánc, és így rásimul a karjára, nem merőlegesen áll).
2022. ápr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!