Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyit szokás költeni átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szokás költeni átlagosan egy eljegyzési gyűrűre? Mennyiért vettétek? Illetve milyen minőségű volt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 20:00
A kérdező szavazást indított:
Arany gyűrű cirkónia kővel
Ezüst gyűrű
Arany gyűrű gyémánttal
Leírom kommentben
32 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy az anyagi helyzeted engedi. A gyèmánt pedig amerikai majmolás.

Egy jeggyűrű sima minta nélküli arany karika párban.

2020. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Az USA-ban az a "szabály" hogy 3 havi átlagjövedelmed. Elvileg ugyebár egy életre szólóan veszed ún. kísérőgyűrűnek, de ettől még nem kell túlzásba esni. A 2-3 havi átlagjövedelmed egy jó ökölszabály lehet.
2020. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Sima arany karikagyűrű, plusz egy kis köves kísérő.
2020. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez a három havi alapjövedelem túlzás. Én nem mernék hordani közel 800-900ezres gyűrűt. Nincs is értelme. 100-200ezer között már szépeket találni, ami kísérő gyűrűnek ideális.
2020. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Carragher_x ***** válasza:
100%
Annyit szokás rá költeni, amennyit kényelmesen meg akarsz és tudsz engedni magadnak erre a célra. Egyébként magyar hagyomány szerint az eljegyzési gyűrű az maga a jegygyűrű, mely a házasságkötéskor átkerül a bal kézről a jobbra.
2020. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a gyèmàntgyűrüt a kommersz amerikai tàrsadalom találta ki, itt meg propagàljàk a kereskedők.

Egy hàzasság semennyire nem lesz tartósabb egy több milliós gyűrűtől. Csak rongyrázás az egész.

Ha a szeretet mèrtékét anyagiakkal mérik akkor màr az szart sem èr.

A jeggyűrünek pedig szimbolikus értéke van.

2020. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Én 250ert néztem ki. Arany, gyémánt kövekkel.
2020. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Minek az?
2020. okt. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

7-es válaszoló vagyok.

Én azért szeretnék gyémántot, mert semmi ékszerem nincs (hiába szeretem) és ezt az egyet mindig hordanam, különleges jelentéssel bírna számomra és nekem jó érzés lenne, ha tudnám, hogy a nagy kérdés gyémántgyűrűvel történne. Plusz a havi kerestünk ennek a 2-3xosoa, szóval szerintem nem teljesíthetetlen. Ja, és közös kassza van nálunk, szóval" az én penzembol is menne rá". Barátomnak is megvesszük ami a kívánsága, az enyém pedig ez lenne.

2020. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem arany, cirkonia köves van, nem tudom az arat, nem volt olcso, de nem ment ra egy egesz havi fizetese a volegenyemnek, szerintem az már túlzás. Majd a karikagyuru lesz az, amit tényleg egy eletre valasztunk, az sajnos tényleg 100-200-nal kezdődik.
2020. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!