Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El akar jegyezni a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar jegyezni a barátom, pedig még csak 1 hónapja vagyunk együtt. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerjük egymást, csak anno nem beszéltünk túl sokat, mert nekem akkor még másik kapcsolatom volt. Sokáig csak köszönőviszonyban voltunk.

Az utóbbi 4 hónapban kezdtünk el többet beszélni, találkozgatni, és egy hónapja vagyunk együtt.

Viszont ő már kicsit komolyabbra szeretné venni, és el akar jegyezni. Csak szerintem túl gyors ez a dolog?

20/L és 29/F



2022. ápr. 12. 02:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
4%
Nem értem miért kellett lepontozni, hiszen nem szidtam senkit, tényeket közöltem, hogy gondolja meg - mindenki ezt írta, csak mellé szidta a pasit. Szidni elfelejtettem, én kérek elnézést! :DDDDDD
2022. ápr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
90%
Nem szidtuk, de nagyon éretlen, gyerekes és elhamarkodott döntés 1 hónap után megkérni valaki kezet, akit nem ismersz. 1, de meg 5 hónap után sem ismersz ki senkit!
2022. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon gyors :S Elöbb legalább lakjatok együtt egy ideig. Lakva ismeri meg legjobban az ember a másikat.
2022. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
86%

Én is 29 vagyok, de ha valaki 1 hónap után akarná megkérni a kezem, én is menekülőre fognám. #10, ne magadból indulj ki, hogy bárki jó, csak vegyenek el, és ez egyáltalán nem normális tempó még 40 évesen sem. Van az a szint, amikor az ember gondolkodik rajta, hogy mégis minek húzza az időt, de ez még nem az. Itt még nagyon korán vannak, azt se tudja, kifia-borja, együttélésről nem is beszélve. Így még te is ostoba és felelőtlen lennél, ha beleugranál egy eljegyzésbe, nemhogy a kérdező 20 évesen.


Amúgy szerintem is egy hatalmas red flag. Olyan pasiban nem lehet megbízni, aki ilyen hamar le akar kötni. Egészen biztosan nem egy megfontolt, felelős férfiról beszélünk, és még ha szerelmes is (X doubt), akkor is egy komolyan gondolkodó férfi jobban megfontolja az ilyesmit. Pont azért, mert ha TÉNYLEG komolyan gondolja, akkor ő is ugyanúgy tudni szeretné, kit vesz el, mint ahogyan te is tudni szeretnéd, hogy kihez mész hozzá. Az pedig idő. És több idő, mint ez az 1 (5) hónap, amit együtt töltöttetek.

2022. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelmű piros zászló: gyakran a bántalmazó kapcsolat egyik jele, hogy minden ilyen gyorsan történik - a bántalmazó fél így akarja magához láncolni a másikat.
2022. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
79%
Ez nagyon gyors, és teljesen komolytalan, hiszen még alig ismer. Egy hónap semmi, fiatal vagy, és még együtt se éltetek igazán.Mitha magához akarna csak kötni. Védekezésre nagyon figyelj.
2022. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
84%
Már a 9 év korkülönbség is elég durva, hát még ez az 1 hónap utáni eljegyzés... Nyilván örül, hogy összejött egy 20 éves csajjal, és gyorsan le akar foglalózni. Vigyázz magadra, mert ha együtt maradsz vele, hamarosan a gyereket is a hasadba rakja.
2022. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 dregor ***** válasza:
75%

Te 20 évesen teljesen más életszakaszban vagy, mint ő 29 évesen. Eleve kicsi az esély arra, hogy ez egyáltalán hosszú távon működne, de ha mégis, akkor is nagyon korai az eljegyzés... még 1 év után is az valójában. :D


Egy normális kapcsolat felépítéséhez idő kell. 1-2 év együtt járás, majd összeköltözés, 2-4 év együtt élés, néhány kisebb közös projekt mint bútorok, autó, nyaralások, munka esetleges munkahelyváltás, betegségek stb. Ezeket mind meg kell élnetek egymás mellett, hogy kiderüljön tudtok-e együtt élni.


Ezek a számok főleg a te korosztályodra vonatkoznak, 30-40 évesen már esélyesen kisebb az esély pl. egy munkahelyváltásra, jellemzően van már egy autó stb...


1 hónap után maximum az oviban kérik meg a fiúk a lányok kezét. :D A csávó nagyon gázos érzelmi szinten lehet...

2022. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem is bántalmazó. Most még nem látszik, de esküvő, gyerek gyorsan es nincs menekvés
2022. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
11%
Igen, így van! Ez a fiú nem szeret téged. Sőt, egyenesen gyűlöl, azért kérte meg a kezed. A gyűrűnek egy jele van: terrorizálni akar, birtokolni és kínozni! Nem szabad hozzámenni senkihez!
2022. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!