Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El akar jegyezni a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar jegyezni a barátom, pedig még csak 1 hónapja vagyunk együtt. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerjük egymást, csak anno nem beszéltünk túl sokat, mert nekem akkor még másik kapcsolatom volt. Sokáig csak köszönőviszonyban voltunk.

Az utóbbi 4 hónapban kezdtünk el többet beszélni, találkozgatni, és egy hónapja vagyunk együtt.

Viszont ő már kicsit komolyabbra szeretné venni, és el akar jegyezni. Csak szerintem túl gyors ez a dolog?

20/L és 29/F



2022. ápr. 12. 02:54
A kérdező szavazást indított:
Túl gyors
Szerintem ez normális
105 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, hogy hova siet, nekem ez óriási red flag lenne! 1 hónap az semmi, az ismerkedésnél tartotok. Bőven ráértek erre, ha valódi házassági szándék van mögötte, és nem az, mint most, hogy magához kössön, gondolom féltékeny az exedre, és miatta akar bizonyítani. Majd pár év múlva, ha együtt is éltetek egy darabig, már, ha eljuttok odáig.
2022. ápr. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Sajnos ez nem a szerelem jele még. Birtoklás, lefoglalás, magahoz kötés. 9 év azért sok is. Te még nem vagy igazán felnőtt. Vigyázz nehogy gyereket csináljon neked. Ez a masik trukk. Plusz a karriered gancsolasa:ne menj mas varosba, plusz kepzesre, ne tanuld ezt vagy azt, tul draga, tul sok ev,hétvégi suli munka, eltartalak bla bla...
2022. ápr. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Noren1989 ***** válasza:
85%

L.



Lmebeteg.

2022. ápr. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is menekülj!
2022. ápr. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
77%
Majd visszakeri a gyűrűt🤣
2022. ápr. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
81%

Szanalmas.

Egybol nemet kell mondani éa kidobni

2022. ápr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%

20 évesen alapból nem házasodnék még meg, nemhogy egy hónap után.

Remelem nem találod romantikusnak.

Valószínűleg komoly problémái vannak, csak az a gond, hogy hiába mondasz nemet a lány kérésre, a kapcsolatban akkor is problémát okoz majd ez a túlzó viselkedés. Én inkább azon nem lepődnék meg, ha fel even belül közölné, hogy amúgy nem igazán akar mégsem komoly kapcsolatot, neki ez gyors…

2022. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
86%
Kapuzárási pánikba van, hisz közel 30. Amúgy red flag 🚩
2022. ápr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%
Komolytalan vagy nagyon szerelmes.
2022. ápr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
11%
29 éves, az ő korában ez már nem gyors. Sok 30 körüli/feletti párnál hallok ilyet. 1-2-3-4 hónap alatt eljegyzés. Végülis 5 hónapja ismeritek egymást. Ha nem akarsz igent mondani szívből, akkor légyszíves ne szívasd meg mert ha most "lefoglalod" feleslegesen vagy 3 évre, majd mégsem mész hozzá, szerencsétlen 32 éves lesz, mire újra el kell kezdenie ismerkedni. Általában fordított helyzet szokott fennállni: a férfi húzza a nő idejét. Visszafelé sem szép ám! Én a helyedben borzasztóan boldog lennék, de én már sokkal idősebb is vagyok és sajnos sok rossz tapasztalatom is volt, mert az ÉN időmet húzták feleslegesen. Te szerencsés vagy és 20 évesen nyilvánvalóan még nem tudod ezt értékelni - akkor sem, ha ezt MOST épp megérted - hiszen nem írtál volna ide, ha biztos lennél magadban. Nagyon gondold át és kérlek, hogy vedd figyelembe ŐT is amikor döntesz!
2022. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!