Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérjem meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezt a problémát nem tudod megoldani, mi lesz a többivel, a kevésbé örömteliekkel?
2022. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Hol volt az első randitok?
2022. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1:csak nem nagyon szereti az ékszereket!
2022. ápr. 18. 18:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jön a nyár, mondjuk a nyaraláson?
2022. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha van eszed, sehogy.
2022. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Miért idegenek segítségét kéred? Mi nem ismerjük a barátnőd.

Hiába mondjuk hogy a nyaralason a tengerparton, lehet hogy ő nem szereti a felhajtást és jobban örülne ha otthon a konyhában történne.

Az meg hogy nem szereti az ékszereket csak egy dolog, az eljegyzési gyűrű más. Nem hiszem hogy azt nem hordaná. Legalább elég nagy paraszt lenne ha nem

2022. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Drágaság! Én sem szeretem az ékszereket, de muszáj gyűrűvel megkérni a kezét, ezen ne is gondolkodj! Ha nagyon hárklis erre, akkor max azt derítsd ki, hogy az ezüst szín, vagy az arany szín tetszik jobban neki és olyan gyűrűt vegyél. Amúgy szerintem aki nincs oda az ékszerekért, az inkább az ezüst (fehér arany!) felé hajlik, de inkább derítsd ki! Ja és a megkérés. Ha introvertált, akkor pl. egy romantikus vacsi keretében 4fal között, vagy egy cuki reggeli ébresztőjeként. Ha pedig extrovertált, akkor lehet közönség is, egy helyszín. A közönséget úgy értem, hogy nem gáz, ha valaki épp látja (pl. kirándulás közben vagy egy étteremben). De azt kell tudnod, hogy a barátnőd milyen beállítottságú.
2022. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Are You Scorpio ***** válasza:
sztem max ha a tied elfaradt ..
2022. ápr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Paczalos István ***** válasza:
100%

Hívd el vacsorázni egy étterembe, és ott kérd meg a kezét a vacsora után, estleg ha a gyűrűt nem közösen veszitek meg, akkor addigra vedd meg, és add át neki azt.

Ha a gyűrűt közösen akarjátok megvenni, akkor viszont csak tedd fel neki a nagy kérdést: hogy "Lennél a feleségem?" ennyi. Nem kell túl lihegni.


Tanács: Ha gyűrűt közösen akarjátok megvenni, járjatok végig 6-8 ékszerészt, mert akár 150-200 ezret is spórolhattok. Nekem a feleségemmel sikerült egy olyan kollekciót megvenni, ami nagyon tetszett mindkettőnknek, ráadásul le volt árazva 50%-ra, mert nem vitték el akik megrendelték

2022. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gergelice16 ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha kettesben vagytok. Menjetek el nyaralni, kirándulni valahova, majd egy szép helyen térdelj le. De semmiképp se dobd bele a gyűrűt egy pezsgővel teli pohárba, mert az nagyon béna...
2022. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!