Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lánykérés előll illik még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérés előll illik még a lány szüleitől is megkérdezni, hogy beleegyeznek-e a házasságba?

Figyelt kérdés

Itt az illendőségen van a hangsúly, mivel egyébként tudom h örülnének a lánykérésnek, illetve volt is már róla szó.

Ez mennyire van még meg a köztudatban?



2022. máj. 1. 19:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
9. Nem. Ott sem mindenki ilyen múltszázadi felfogású.
2022. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
#10 De ugye az eljegyzést nem a tesód esküvőjén tartottátok? 😅
2022. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
12. Remélhetőleg. Elég bunkó húzás lett volna.
2022. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi ítélkező paraszt van itt, hihetetlen. Eljegyzés december 24-én történt és márciusban volt az esküvő.

Remélem elégedettek vagytok a válasszal. 😃

2022. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
38%
Nahát, karácsonykor jegyeztek el? Milyen kreatív, eredeti ötlet volt a párodtól. 😅 Parasztozni meg kicsit meredek attól, akinek a szülei parasztos szokásokat tartanak 🙄
2022. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%
Én nem örvendenék ha a barátom a szüleimtől kérdezné meg ha elvehet vagy sem. Nem szeretném ha a szüleim tudnának hamarabb a meglepetésről.
2022. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
61%

Én, iután egbeszéltem az eljegyzést a feleségemmel, elmentem az apjához és tőle is megkértem.


Nyilván nem kötelező, de én nagyon fontosnak tartom, hogy normális viszonyom legyen a családjával és ők is kedvezően viszonyuljanak hozzám. Ez igazából egy udvariassági gesztus, és nem láttam rá semmi okot, hogy nem kellene megcsinálnom.

2022. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%

Nem, és oda is bszna, ha a párom ilyet tenne.


Akik szerint meg illik, azok mit mondanának, hogyha a fater amúgy halál őszintén közölné, hogy nem adom áldásomat rátok, mert nem akarlak a családunkban látni?

2022. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
66%

Az én párom is megkérdezte a szüleimet, mit szolnátok hozzá ha megkerném a lányotok kezét?nagyon örültem jól esett nekik nyílván ha nemet mondanak is elvenne, de ahogy néhányan írták ez egy gesztus. És szerintem fontos is, hogy családként ilyen apró gesztusokkal ajándékozzuk egymást.

És izgalmas is volt, hogy a szüleim néhány napig vigyorogtak ránk én meg nem tudtam miért.

2022. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
#18 Akik ezt elvárják, általában nem a legokosabb emberek, örülnek, ha valakinek kell a lányuk és simán rábólintanak. :D
2022. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!