Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan"illik" lebonyolítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan"illik" lebonyolítani úgy egy lánykérést ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
lassan 9 éve ismerem a páromat,3 éveegyütt élünk. Fontolgatom az eljegyzés témakörét,lassan időszerűnek érzem.Viszont ezt nehéz lesz kivitelezni sértődés nélkül. Anyóséknak úgy látom megvannak az elképzeléseik arról,hogyan kellene történnie,viszont nekem semmi kedvem ilyen erőltett 100 éve kihalt hülye rituálék mentén csinálni,inkább valami ötletesebb/meglepetés szerűbb dologra gondoltam. Ugye jól gondolom,hogy ne érdekeljen mit gondolnak, meg se mondom nekik előre,majd utólag megtudják,amiből tudom ,hogy hatalmas hiszti lesz,de legalább nem lesz alkalmuk előtte nyaggatni vele.

2022. jan. 11. 11:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem a leendő anyóspajti az eljegyzendő személy,így nincs köze hozzá. Úgy csináld, ahogy neked és a barátnődnek jó.
2022. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
30%
a leánykérés a családtól a lányt elkérni... szóval ha leánykérés, akkor igen, van közük hozzá. Ha eljegyzés, akkor jegyezd el a lányt.
2022. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha a srác nem akar régi módon eljárni, akkor nem köteles. Nem kell az apjától elkérni csak azért, mert x éve így volt szokás. Y éve a patakban csapkodták a ruhát, most mégsem ez az eljárás.
2022. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az eljegyzést megteszed ahogy szeretnéd, a lánykérés pedig mehet a hagyományos módon.


Én a feleségemet a saját elképzelésem szerint jegyeztem el, de megtartottuk a család előtt a hagyományos lánykérést is és kikértem az apjától.

2022. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Egy felnőtt ember ne legyen már senkinek a tulajdona. Apóstól a fűkaszát kérd el. A barátnődet pedig kérdezd meg, hogy szeretne-e hozzád menni.

Ha 9 éve együtt vagytok, akkor meg ismered annyira a barátnődet, hogy tudd, mit szeretne, mi tetszene neki.

2022. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#2 ja hogy ez 2 külön fogalom? Bocsi,de ebben a témában rohadtul tájékozatlan vagyok :D Nem is terveztem soha,így nem érdekelt,de valahogy változott ez bennem. Akkor az eljegyzés a szó amit keresek? így már tiszta, ők a lánykérést várnák el,ahogy a párom nővéréjék is csinálták,de az kicsit hülyén nézne ki ennyi együtt élés után már szerintem...Majd megbékélnek előbb-utóbb,gondolom.
2022. jan. 11. 11:10
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem is értem, miért szempont egyáltalán, hogy anyóséknak mi tetszene. Ha nem anyósod kezét akarod megkérni, akkor miért releváns ez?

Nekem marhára nem tetszene az, amit a fentebbi kommentelők "lánykérés"-nek neveznek, nem vagyok az apám tulajdona, ne tőle kérjen el a párom, nem is értem a 21. században ezt a marhaságot...

2022. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#7 teljesen jogos! Párom is ezt mondaná. Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 11. 11:26
 9/31 anonim ***** válasza:
4%

Nem mernél apos elé állni elkerni a jánya kezét? Mert cink vagy ilyesmi?:D


Igazi ferfi:D

2022. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nektek jó

Ha most alaveted magad anyosek elvarásainak, majd el tudod képzelni mit művelnek az esküvő és a leendő unoka kapcsán...

Sertodjenek meg Majd megbekelnek

2022. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!